Kooli tugimeeskond

Eripedagoogid

Katrin Alling (koormus 0,75), e-post: katrin.alling 'ät' meripohi.edu.ee

Ruth Lobjakas (koormus 0,5), e-post: ruth.lobjakas 'ät' meripohi.edu.ee

Urve Raudsepp-Alt (koormus 0,5), e-post: urve.raudsepp-alt 'ät' meripohi.edu.ee

Kooliõde Anu-Ell Kruusmann, e-post: meriväljak 'ät' kth.ee, tel: 56256659 

Logopeed Urve Raudsepp-Alt (koormus 0,5) , e-post: urve.raudsepp-alt 'ät' meripohi.edu.ee

Pikapäevarühma õpetaja Helena Kroon (E-N 12.15-16.00), e-post: helena.kroon 'ät' meripohi.edu.ee

Psühholoog Sheila Kolk (koormus 0,5), e-post: sheila.kolk 'ät' meripohi.edu.ee

Sotsiaalpedagoog Bergit Semre (koormus 1,0), e-post: bergit.semre 'ät' meripohi.edu.ee

Tugiteenuste lauatelefon: 53065823