Merivälja Kooli peahoone

Общая информация
Карта

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Tugimeeskond

Должность
 
Администрация (7)

Greta Henriksson

Директор
+372 6 232 576
+372 5377 5871
greta.henriksson@meripohi.edu.ee


Katrin Moesaar

Kantselei juhataja
+372 6 232 234
katrin.moesaar@meripohi.edu.ee


Kadri Saluri

I kooliastme õppejuht
II kooliastme õppejuht
III kooliastme õppejuht
Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Palladium. Nimetuste info.
Vastuvõtuaeg puutub vaid õppetöösse.

Время приема:

T 14:15

Urve Raudsepp-Alt

Hariduse tugiteenuste juht
Logopeed
urve.raudsepp-alt@meripohi.edu.ee


Kalju Orav

Haldusjuht
+372 5285560
kalju.orav@meripohi.edu.ee


Janika Lepik

Huvijuht
6 232 932
janika.lepik@meripohi.edu.ee


Merivälja Kooli Infojuht

Infojuht
infojuht@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

IT, koduleht, majasisene infojuhtimine ja meililistid

Учителя (44)

Kaie Kodres

Mudilaskoor
Muusikaõpetus
kaie.kodres@meripohi.edu.ee

Время приема:

T 16:15

Kaili Kuldsaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaili.kuldsaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Carbonium. Nimetuste info.

Время приема:

T 13:15

Jekaterina Yashina

Klassijuhataja
Vene keel
jekaterina.yashina@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ferrum. Nimetuste info.

Время приема:

K 14:15

Kadri Saluri

I kooliastme õppejuht
II kooliastme õppejuht
III kooliastme õppejuht
Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Palladium. Nimetuste info.
Vastuvõtuaeg puutub vaid õppetöösse.

Время приема:

T 14:15

Krista Aller-Lönnqvist

Ujumine
krista.aller@meripohi.edu.ee


Leelo Jaanimägi

Lastekoor
Muusikaõpetus
leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee

Время приема:

E 15:15

Heidi Männamäe

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
heidi.mannamae@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Beryllium. Nimetuste info.

Время приема:

K 12:30

Katri Randma

Klassijuhataja
Käsitöö
katri.randma@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Hydrogenium. Nimetuste info.

Время приема:

N 14:15

Anita Kalmus

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
anita.kalmus@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Cuprum. Nimetuste info.

Время приема:

R 12:15

Andrus Jakobson

Füüsika
Математика
andrus.jakobson@meripohi.edu.ee

Время приема:

T 15:15

Aida Martin

Klassijuhataja
Математика
aida.martin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Magnesium. Nimetuste info.

Время приема:

N kell 13:15
N kell 14:15

Kaisa Õunpuu

Kehaline kasvatus
kaisa.ounpuu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

(Lapsepuhkusel).

Время приема:

R 14:15
R 15:15

Karl Kristian Alasi

Kehaline kasvatus
karl.alasi@meripohi.edu.ee

Время приема:

T 15:15

Ilona Vaher

Inglise keel
ilona.vaher@meripohi.edu.ee

Время приема:

E 13:15

Kerli Nool

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
kerli.nool@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argentum. Nimetuste info.

Время приема:

E 15:15

Leana Reiu

Loodusõpetus
leana.reiu@meripohi.edu.ee

Время приема:

K 14:15
K 15:15

Tiina Tarve

Klassijuhataja
Käsitöö
Kunstiõpetus
Pikapäevarühma õpetaja
Tehnoloogiaõpetus
tiina.tarve@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aluminium. Nimetuste info.

Время приема:

E-R 12:15, 13:15, 14:15, 15:15

Rita Lumiste

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Lithium. Nimetuste info.

Время приема:

E 14:15
K 14:15
N 14:15

Regina Laanetu

Klassijuhataja
Kunstiõpetus
regina.laanetu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Silicium. Nimetuste info.


Riina Kempo

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Kirjandus
riina.kempo@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Indium. Nimetuste info.

Время приема:

T 13:15
K 16:15

Liivi Kivimäe-Bondarev

Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
Loodusõpetus
liivi.kivimae@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Iridium. Nimetuste info.

Время приема:

E 15:15

Piret Noor

Klassijuhataja
Математика
piret.noor@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Calcium. Nimetuste info.

Время приема:

T 14:15
N 14:15

Silver Fokin

Klassijuhataja
История
Ühiskonnaõpetus
silver.fokin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Barium. Nimetuste info.

Время приема:

T 15:15
K 15:15

Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Eriõppe õpetaja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.

Время приема:

K 12:15

Mark Piliste

Kehaline kasvatus
mark.piliste@meripohi.edu.ee

Время приема:

K 14:15

Marilin Laanetu

Klassijuhataja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
marilin.laanetu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Caesium. Nimetuste info.

Время приема:

K 14:15

Maria Mathiesen

Klassijuhataja
Математика
maria.mathiesen@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Krypton. Nimetuste info.

Время приема:

T 14:15

Margus Voolmaa

Geograafia
Loodusõpetus
margus.voolma@meripohi.edu.ee

Время приема:

R 14:15

Maiki Saaring

Klassiõpetaja
Математика
maiki.saaring@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ruthenium. Nimetuste info.

Время приема:

R 12:15

Maarja Rutnik

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
maarja.rutnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aurum. Nimetuste info.

Время приема:

N 14:15

Livia Nelson

Inglise keel
livia.nelson@meripohi.edu.ee

Время приема:

N 15:15, kokkuleppel

Sergei Bondarev

Klassijuhataja
Kehaline kasvatus
sergei.bondarev@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Wolframium. Nimetuste info.

Время приема:

R 14:15

Marina Pokintšerada

Klassijuhataja
Käsitöö
Tehnoloogiaõpetus
Vene keel
marina.pokintsereda@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Helium. Nimetuste info.

Время приема:

K 14:15

Simmo Saar

Tehnoloogiaõpetus
simmo.saar@meripohi.edu.ee

Время приема:

N 14:15

Olga Simonovitš

Vene keel
olga.simonovits@meripohi.edu.ee

Время приема:

R 13:15

Piret Laanesaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
piret.laanesaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argon. Nimetuste info.

Время приема:

T 12:15

Tiina Kala

Kehaline kasvatus
tiina.kala@meripohi.edu.ee

Время приема:

E 15.00-16.00, kokkuleppel

Kristi Viires

Klassiõpetaja
kristi.viires@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Rodium. Nimetuste info.


Ülle Sillasoo

Bioloogia
ulle.sillasoo@meripohi.edu.ee


Helena Tõnsau

Математика
helena.tonsau@meripohi.edu.ee


Helin Tikerpuu

Eesti keel
helin.tikerpuu@meripohi.edu.ee


Kristina Tammaru

Eesti keel
Pikapäevarühma õpetaja
kristina.tammaru@meripohi.edu.ee


Kamran Tariq

Inglise keel
kamran.tariq@meripohi.edu.ee


Jürgen-Kristoffer Korstnik

Eesti keel
Kirjandus
jurgen.korstnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Neon. Nimetuste info.

Tugimeeskond (9)

Merle Mänd

Eriõppe õpetaja
merle.mand@meripohi.edu.ee

Время приема:

T 15:15

Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Eriõppe õpetaja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.

Время приема:

K 12:15

Ruth Lobjakas

Eripedagoog
ruth.lobjakas@meripohi.edu.ee


Katrin Alling

Eripedagoog
katrin.alling@meripohi.edu.ee


Urve Raudsepp-Alt

Hariduse tugiteenuste juht
Logopeed
urve.raudsepp-alt@meripohi.edu.ee


Bergit Semre

Sotsiaalpedagoog
bergit.semre@meripohi.edu.ee


Sheila Kolk

Psühholoog
sheila.kolk@meripohi.edu.ee


Helena Kroon

Abiõpetaja
helena.kroon@meripohi.edu.ee


Anu-Ell Kruusmann

Kooliõde
+372 56256659
merivaljak@kth.ee

Время приема:

E-N 8.00-16.00

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Merivälja Kooli peahoone

Общая информация
Карта

Merivälja Kooli spordihoone

Общая информация
Карта

Merivälja Kooli esimeste klasside moodul

Общая информация
Карта

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.