Merivälja Kooli pikapäevatoidu uuendus

Baltic Restaurants Estonia AS
Kontakt: +372 5393 4490
email: merivaljakool@daily.ee

Pikapäevatoit on tasuta ja valmistatakse vastavalt päev enne registreerinud sööjate nimekirjale. Sööjate nimekirja registreerimiseks palun täita ära avaldus, mille leiate Merivälja Kooli kodulehelt Dokumendid-> Taotluste blanketid alt ja saata merivaljakool@daily.ee.

Teavitused toitlustajale:
- Kui laps pikemalt puudub näiteks on haigestunud või erandjuhul loaga reisil.
- Kui õhtune juhendaja annab teada, et nädal aega huviringi ei toimu kuna on haigestunud ja lapsed saavad varem koju minna. Kes enne koju minekut süüa ei soovi saadab teavituse, et see nädal nad ei söö.
- Kui ei ole vajadust enam pikapäevatoitu söömas käia ja võib nimekirjast kustutada.
- Eritoidu vajadus

NB! Kui õpilane on ilma põhjuseta kaks nädalat mitte söömas käinud eemaldatakse ta sööjate nimekirjast ja soov uuesti söömas käima hakata tuleb täita uus avaldus!