Ettevõtluskuu MVKs 01-02.2019

MV_PORTFOOLIO-valmis
22.01.2019–20.02.2019 toimus Merivälja Koolis projekti “Praktilised ettevõtluskuud ettevõtjatega” raames ettevõtluskuu. Projekti eesmärk on suurendada õppurite ettevõtlikkusteadlikkust ning juurutada ettevõtliku õppe põhimõtteid läbi praktilise töö kogemuse ettevõtja rollis.

Ettevõtluskuu tegemistes osalesid 8. klasside õpilased ja ettevõtluskuul toimus 8 erineva teemaga ettevõtlusteemalist õppepäeva, mille jooksul osalejad said teoreetilisi teadmisi ning praktilise töö kogemuse ettevõtja rollis. Mängiti läbi toote loomise ja selle turundamise prostess ning õpiti oma tooteid esitlema. Fotopäeval õpiti valmistama tootefotosid.

Projekti jääb meenutama õpilaste valmistatud toodetest tehtud tootefotode portfoolio, mille fotode autoriteks on õpilased ise.
Fotoportfoolio suurelt: https://kaasaja.ee/tootefotode-portfooliod/merivalja-kooli-tootefotode-portfoolio/
Kõigi valminud toodete ülevaade: https://kaasaja.ee/tootefotode-portfooliod/merivalja-kooli-tootefotode-portfoolio/merivalja-kooli-opilaste-tooted/

Ettevõtlusõppe täiendamiseks ja mitmekesisemaks muutmiseks kasutame ka projekti “Praktilised Ettevõtluskuud Ettevõtjatega” õppematerjale – https://kaasaja.ee/oppematerjalid/

Projekti tegevusi toetas Euroopa Sotsiaalfond.