Turvaline koolitee Meriväljal 2019 27. oktoober

Hea lapsevanem!

Anname teada, et esmaspäeva, 28. oktoobri hommikul on Merivälja Kooli vanematekogu liiklusturvalisuse töörühm juhtimas laste tähelepanu, et nad oleksid autojuhtidele pimedas nähtavad. Üks kindel abimees on selleks helkur. Koostöös Pirita LOV-i ja noorsoopolitseiga jagatakse lastele helkureid. Kindlasti palume, et räägiksite oma lastega, et nad pimedal ajal kannaksid alati helkurit, ei kannaks kõrvaklappe ja kapuutse kooliteel. Jalg- või tõukeratastega sõites tuleb pähe panna kiiver. Mobiiltelefoni kasutamine ei ole kõndides ega rattaga sõites ohutu, sest tähelepanu on hajutatud. Kui sama teeb roolis autojuht, siis seda suurem on õnnetuse risk.
Turvalist ja tarka liiklemist Meriväljal!

Hea lapsevanem!

Turvalist ja tarka liiklemist Meriväljal!