Toitlustaja info: Koolitoidupakkide võimalikud muudatused seoses tarneraskustega 02. aprill

Tulenevalt koolitoidupakkide hulgast ja standardsetest toodetest, mida omavalitsused üle Eesti oma pakkidesse soovivad, on meie tarnijad palunud ette hoiatada, et teatud toodete osas võivad aprillis tekkida tarneraskused ja seetõttu võib olla vajadus asendada ettenähtud tooted alternatiividega. Vabandame ette, kui peaks tekkima vajadus toidupakis muudatuste tegemiseks ja teatud tooted teistega asendamiseks.