Tallinn Tänab ja Tunnustab 2020 10. juuni

Merivälja Kool tunneb suurt uhkust kahel konkursil saadud tunnustuse üle!
Oleme auhinnatud konkursil "Edukas põhikool 2019/20 õa olümpiaadidel" ja konkursil "Haridusuuendus 2020"!
Auhinnad andis üle Tallinna Haridusameti kuraator Katrin Parve.

Kõige edukamalt esindas Merivälja kooli Tallinna piirkondlikul prantsuse keele olümpiaadil Mia Klaas, kes saavutas I koha!
Haridusuuendus 2020 konkursi võidu tõi meie hariduse tugiteenuste juhi Urve Raudsepp- Alt`i ja tugiteenuste meeskonna eestvedamisel loodud uudse õpilase individuaalse arengu jälgimise kaardi rakendamine Merivälja Koolis.

Täname tunnustuste eest ja oleme väga rõõmsad!
Merivälja Kool tunneb suurt uhkust kahel konkursil saadud tunnustuse üle!
Auhinnad andis üle Tallinna Haridusameti kuraator Katrin Parve.

Täname tunnustuste eest ja oleme väga rõõmsad!