Õpetajate päeva tähistamine 2020

Loomise kuupäev 05.10.2020

5. oktoobril tähistasime Merivälja Koolis õpetajate päeva. 

Õpetajatel oli võimalus end õpilase rolli panna ning kooli 9ndikud said proovida, kuidas on olla õpetaja.

Meie sellaastane õpetajate päev oli pühendatud liikumisrõõmule, sest oleme juba alates 2018. aastast Liikuma Kutsuva Kooli ridades. Praegune 2020/2021 õppeaasta on välja kuulutatud kui õpetajate liikumisrõõmu aasta!
Selle puhul saab iga koolitöötaja endale õpetajate toast ka kaelapaela võtta, mida uhkusega liikudes kanda.

Kell 9.00 toimus koolimaja ees õpetajate päeva avamine, kuhu kogunesid õpetajad ning 9ndikest tänase päeva direktor ja õppejuht, kes end ja päevakava tutvustasid. Sellele järgnes lõbus ja kaasahaarav aktiivne õuetund meie kooli staadionil. Õuetundi viisid läbi kolm aktiivset noort 9. klassidest. Oli hea meel näha nii palju õpetajaid tunnist osa võtmas, seda soosis ka ilus päikseline ilm!

Pärast hommikust võimlemistundi oli õpetajatel vaba aeg, igaüks sai leida endale meelepärast tegevust, jutustada kolleegidega ning süüa head-paremat kaetud laudadelt.

Kell 11.00 ootasid meie õpilasesinduse 6. klasside liikmed maja ette taas kõiki õpetajaid. Aktivistid olid ette valmistanud lõbusa orienteerumise koolihoovis. Õpetajad jaotati gruppidesse, kus nad pidid ühiselt täitma igas punktis erinevaid ülesandeid. Orienteerumise käigus sai nii poseerida, kasutada loovust, treenida mälu kui ka harjutada palliga täpsuslööke. Pärast õuetundi said õpetajad tänatud õpilaste küpsetatud tervislike müslibatoonide ja muffinitega. Lisaks sai iga õpetaja hea sooviga kaardi.

Aitäh Merivälja Kooli vanematekogule ja hoolekogule imeilusa kaetud laua eest!

Aitäh õpetajatele teie töö eest!

Liikumisrõõmu igasse päeva!

Pildigalerii: https://drive.google.com/drive/folders/1KN617X_hueGSnmX8EMJd3WjwbCia1yailink opens on new page

Viimati muudetud 05.10.2020.