Merivälja Koolis toimub 14.-18. detsember loovõppenädal 14. detsember meripohi

14.-18. detsembril toimub Merivälja Koolis loovõppenädal kodukeskkonnas. Loovõppenädal ei eelda õpilastelt Tallinnas viibimist.

Esmaspäeva hommikul kell 10 toimub klassijuhatajaga kohtumine Google Meetis, kus selgitatakse nädala tegevusi. Tegevused ei ole hinnatavad. Esmaspäev on pühendatud kehalisele aktiivsusele.

Alates teisipäevast kuni reedeni toimuvad tunniplaani alusel:

1.-3. klassidel hommikused klassijuhatatunnid Google Meetis, kus tutvustatakse päeva tegevusi

4.-8. klassidel igapäevased ainekonsultatsioonid Google Meetis ning loovtegevused

9. klassidel eksamiteks ettevalmistavad ja kordavad konsultatsioonid Google Meetis

Google Meeti keskkonnaga saab ühenduda kahel moel - aadressil meet.google.com (veebilehitsejas) või Google Meeti äpis (iOS, Android), sisse tuleb logida @meripohi.edu.ee kontoga.

Alates teisipäevast kuni reedeni toimuvad tunniplaani alusel: