Merivälja Kooli taasavamise pidulik tähistamine 11.01.2022

Loomise kuupäev 12.01.2022

2022. aasta algas meie jaoks väga pidulikult, sest täna, 11. jaanuaril toimus meie koolimaja taasavamise pidulik tähistamine.

Hommik algas sättimisega ning koolimaja peal oli tunda palju elevust, sest ootasime enda koolimajja tähtsaid külalisi. 

 

Kell 11.45 kogunesid klassid klassiruumidesse, et saada osa pidulikust avamisürituse otseülekandest. Veel enne kui otseülekanne algas, said kõik vaadata videot ja meenutada, kuidas me mitu kuud meie kooli võimlas õppisime ja töötasime. 

 

Pidulik avamisüritus algas meie kooli direktor Greta Henrikssoni ja Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi tervitusega. Seejärel toimus lindi lõikamine ning kõik külalised ja tervitajad olid oodatud meie vastvalminud koolimaja aatriumisse. Aatriumis ootas külalisi soe jook ning kõik leidsid endale sobiva istekoha. 

 

Piduliku ürituse avasime meie armsa koolilauluga, kus on väga sobiv fraas hetkeolukorda “Kool on kerkind merevahust üles nagu majakas”. Neid sõnu kasutas ka meie kooli direktor enda tänukõnes.

 

Pärast koolilaulu laulmist võeti sõna, tänati kõiki koolimaja ehitusse panustajaid - Tallinna Linnavalitsust ja Haridusametit, Pirita Linnaosavalitsust, kooli hoolekogu liikmeid, arhitekte ja ehitajaid.

Merivälja kooli laiendustöid tegi Riser Ehitus OÜ, osalise rekonstrueerimise ja juurdeehitusprojekti eelprojekti koostas OÜ Arhitektrum. Ehitustööde kogumaksumus oli 1,56 miljonit eurot. 

 

Tänasest on kõik oodatud kooli sisenema värskelt renoveeritud peauksest! :)

 

Aitäh kõigile, tänu kellele me nüüd niivõrd avaras ja uhkes koolimajas õppida ja töötada saame! Oleme väga tänulikud ja hoiame enda armast koolimaja.

 

Rohkem pilte pildigaleriist: 11.01 pildigaleriilink opens on new page

 
 
 
Viimati muudetud 12.01.2022.