Merivälja Kooli märtsikuu klassijuhataja on Riina Kempo

Loomise kuupäev 07.04.2021
Merivälja Kooli märtsikuu parimaks klassijuhatajaks hääletati 1.a klassijuhataja Riina Kempo. Palju-palju õnne!

 

Klassijuhataja Riinat kirjeldatakse kui õpetajat, kes teeb lastega suurepärast tööd, on põhjalik, kannatlik, suurepärane ja professionaalne õpetaja. Lisaks tavatundidele on õpetaja ka väga pühendunud videotundide läbiviimisel.

 

Lapsevanemad tunnustavad õpetaja Riinat, kes saab õpilastega hästi läbi ning on pisikeste esimese klassi õpilastega niivõrd kannatlik. Ta suudab lapsed õppima panna ja neid ka kodus õppima motiveerida. Riina Kempo on abivalmis, sooja südamega, sõbralik ja lapsi hoidev ning toetav õpetaja, kes loob lastele oma rahuliku loomuga vajaliku turvalise ruumi. 

„Tõeline pühendumine nii otse- kui kaugõppes, et pisikesed uued õpilased, kel veel aastatepikkust harjumust õppimiseks ei ole, seda endas arendaksid. Näen pühendumise ülekandumist ka oma tütresse, kes võtab kooli ja sealset tööd tõsiselt, kuid positiivse innuga. Rõõm näha, et keskendumine ja töötamise õppimine on teadmiste saamise kõrval võrdselt arenemas ning seda just tänu õpetaja Riina Kempo suhtumisele. Esimesed aastad on määrava tähtsusega lapse tunnetuse arenemisel seoses (õppe)töö, kohustuste ja teadmisjanu kujunemisega ning on suur rõõm, et õpetaja Kempo on ses osas väga põhjalik.“

 

„Õpetaja Riina Kempo on klassijuhatajana äärmiselt rahulik, mis omakorda aitab lastel rahulikena püsida ja tänu sellele on isegi veebi teel toimuvates tundides kord ja kõik toimib. Õpetaja Riina on tähelepanelik: ta märkab, kellel on vaja rohkem abi õppimises ja kes saab eeskujuga klassikaaslasi innustada ning ehitab tunnid selle järgi üles. Tunnid on huvitavad ja mitmekesised, kasutusel on erinevad viisid, kuidas õpitavat materjali lastele seletada (videod, sõnalised seletused, küsimustega suunamine, erinevat tüüpi ülesanded jne). Õpetaja Riina kuulab õpilasi ja lapsed saavad oma mõtteid avaldada. Koostöö lapsevanematega on samuti hea ja õpetajalt saab alati vajadusel abi.“

Riina 1. klassi õpilastele meeldib, et õpetaja kuulab ja aitab neid. Õpetaja oskab märgata head ja ka tähele panna, kui keegi õpilastest on kurb või segaduses.

 

Aitäh märkajatele!

 

Aprillikuu klassijuhatajate kandidaate ootame hiljemalt 30. aprilliks siin:

Kuu klassijuhatajalink opens on new page

Viimati muudetud 08.04.2021.