Merivälja Kooli juurdeehitus algab!

Loomise kuupäev 16.04.2021

Kallis koolipere!

 

…KOOL ON KERKIND MEREVAHUST

ÜLES NAGU MAJAKAS…

Merivälja Kooli laul on sõnasõnalt tõeks saamas!

Koos koolivaheajaga algab koolimaja vanas hoones ulatuslik ümberehitus ja II korruse laiendamine! Selle olulise otsuse tulemusel saab meie koolipere märkimisväärselt paremad töö- ja õppimistingimused, arvestades olemasoleva hoone ehituslikke võimalusi.

Õpperuumidena lisandub II korrusele 4 tavamõõtmetes klassiruumi, üks keeleõppeklass ja kabinetid hariduse tugiteenuste spetsialistidele. Viimastel aastatel lasteaia territooriumil moodulis tegutsenud 1. klassid asuvad sügisest taas koolimajas õppima. Mahukas juurdeehitus annab võimaluse luua õpilasetele rohkem tingimusi individuaalseks arenguks ja hariduslike erivajadustega õpilaste toetamiseks. II korrusel võimaldavad klassiruumide teisaldatavad lükandseinad ruumidest ja koridorist kerge vaevaga suurema auditooriumi võluda, et kooli üritusi korraldada. Ka I korruse õpetajate tuba saab palju suuremad mõõtmed, et meie toredad õpetajad seal heal meelel töötama ja puhkama mahuksid. Ümberehituse käigus paigaldatakse majatiiba täiesti uus kaasaegne ventilatsioonisüsteem.

Eskiis- ja eelprojekti koostaja on Arhitektrum OÜ ning ehituse peatöövõtja Riser Ehitus OÜ. Ehitusperiood kestab kuni 15.10.2021

Oleme kogu südamest rõõmsad ja tänulikud suurepärase ning konstruktiivse koostöö eest kõikidele , kes on juba alates 2018. aastast Merivälja Kooli olukorra parendamisse tohutult palju panustanud! Kolme aasta jooksul on olnud arvukalt arutelukoosolekuid - mõttetalguid, ühiseid lahenduste otsimisi, kirjavahetusi ja presentatsioone ning ehitus võibki nüüd alata.

 

Merivälja kogukond on tugev ja ühtehoidev, soovime sama arukateks, julgeteks ning tegusateks kasvatada ka oma kooli õpilased! 

…VAIM SAAB SUUREKS SIRGUDA,

SIIS KUI SUURED SIHID SEADA,

SELGEL SILMAL VAADATA…

                                           /L. ja H. Põldmäe/

Viimati muudetud 16.04.2021.