Merivälja Kool sai oma lipu!

Loomise kuupäev 21.02.2020

Täna toimusid meie koolis Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud pidulikud aktused. Esinesid koorid ja ansamblid, kuulda sai kitarrimängu ning õpilaste mõtteid ja luuletusi Eestist.

Merivälja Kooli direktor Greta Ammer rõhutas oma aastapäevakõnes, et tänane päev on koolipere jaoks topelt eriline. "Esmakordselt koos auväärse ja piduliku Eesti lipuga on siia saali meie ette kantud uhiuus ja kogu maailmas ainukene Merivälja Kooli lipp! See lipp, mida kaunistab meie armsa kooli tunnuskiri, kuulutab ja kinnitab meie, Merivälja Kooli suure koolipere ühtsust nüüd ja edaspidi."

Greta Ammer oli pikalt soovinud, et Merivälja Koolil oleks oma lipp. Täna see soov täitus. Kooli lipu kandis saali 8A klassi õpilane Paul Aleksander Pohla. 1 kooliastme aktust juhtinud 3C klassi õpilased Triinu Tamme ja Martin Kääramees tõdesid, et on väga väärikas ja uhke tunne, et meil on nüüd oma kooli lipp.

Esimese kooliastme aktusel tervitas kooliperet Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat, kes kinkis koolile Tallinna lipu.

2-3 kooliastme aktusel kõneles 9B klassi õpilane Oliver Mets, kes pidas oluliseks, et ".. Eestis märkaks inimene inimest rohkem, et tervisest hoolimist võimaldaks nii teadmised kui ka sissetulek, et raamat pakuks mõtlemisainest ja vestlusteemasid, et Eesti oleks ja jääks inimnäoliseks, rikka loodusega paigaks, sest ainult nii kestaks meie Eesti."

Rohkem pilte ürituselt SIINlink opens on new page.

Viimati muudetud 21.02.2020.