Lastevanemate kool 25.11 06. november

Esmaspäeval, 25. novembril kell 18.00 räägib Lastevanemate Koolis Merle Vetesina-Unn laste hirmudest ja turvatundest.

Särav ja karismaatiline lasteterapeut Merle Vetesina-Unn (end. Joonsoo) selgitab millest hirmud tekivad, õpetab märkama lapse varjatud hirme ja annab soovitusi kuidas ebakindlat last abistada. Juttu tuleb ka madala enesehinnagu põhjustest ja sellest kuidas toetada madala enesehinnanguga last.

Oodatud on kõik huvilised.

Osalustasu: 2 eurot (võimalik maksta kohapeal). Lisainfo: angela.saks@meripohi.edu.ee

Oodatud on kõik huvilised.