Konkursi "Hooliv kaaslane 2021" tunnustuse pälvis Marjette Rebo!

Loomise kuupäev 10.12.2021
Tallinna Lastekaitse Ühing koos Björn-Okerblom Fondiga Rootsist korraldab alates 2007. aastast konkurssi "Hooliv kaaslane".
Konkursi eesmärk on innustada õpilasi olema kaaslaste suhtes tähelepanelikumad, heatahtlikumad ja tegutsema abivalmilt ning aktiivselt koolielu korraldamisel.
 
Suur rõõm on, et konkursi nominentide seas oli ka meie kooli 7. klassi õpilane, keda nomineeriti kui aktiivset, heasüdamlikku, abivalmit, kohusetundlikku ja teistega arvestavat õpilast.
 
See õpilane osaleb aktiivselt kooli õpilasesinduse töös, kus ta on sellest õppeaastast ka president. Ta panustab aktiivselt kooliellu, genereerib uusi ideid, oskab võtta vastutust, jagada ülesandeid ja juhtida gruppi, jäädes ise erinevates olukordades rahulikuks ja postiivseks.
Temaga on nii õpilastel kui ka õpetajatel kerge ja meeldiv suhelda.
See nominent on läbinud ka MTÜ Noorteühing Tugiõpilaste Oma Ring Eestis ehk TORE koolitusi ning praktiseerinud saadud oskusi meie koolis nii õpilaste kui ka õpetajatega.
Aktiivse õpilasena ei saanud nominent tunnustuse üleandmisel ise Eesti Lastekirjanduse Keskuses küll osaleda, sest osales samal ajal TORE ringi tegemistes, kuid sellest hoolimata ei jäänud ta kuidagi moodi tunnustusest ilma.
 
Eile, 9. detsembril tuli Lastekaitse Liidu president Ene Tomberg isiklikult õpilasele autasu üle andma.
Meil on siiralt hea meel kuulutada, et Tallinna Lastekaitse Ühingu poolt korraldatud Hooliva õpilase konkursi tunnustuskirja koos rahalise preemiaga pälvis meie 7.MEL klassi õpilane Marjette Rebo
 
Tunneme kooliga Marjette üle rõõmu ja uhkust!
Aktiivset pealehakkamist ka edaspidiseks!
Viimati muudetud 10.12.2021.