Pikapäevatoit

Baltic Restaurants Estonia AS
Kontakt: +372 5393 4490
email: merivaljakool@daily.ee

Koolis pakutaks koolilõunale lisaks pikapäeva toitu, mis on Merivälja Kooli õpilastele tasuta ja valmistatakse vastavalt päev enne registreerinud sööjate nimekirjale. Sööjate nimekirja registreerimiseks palun täita ära toitlustuse avaldus ja saata e-postile merivaljakool@daily.ee. Pikapäevarühma toitlustamise isikuandmete töötlemise kord.
Pikapäeva toitlustamine toimub iga päev kell 14:00-14:30.

Teavitused toitlustajale:
- Kui laps pikemalt puudub näiteks on haigestunud või erandjuhul loaga reisil.
- Kui õhtune juhendaja annab teada, et nädal aega huviringi ei toimu kuna on haigestunud ja lapsed saavad varem koju minna. Kes enne koju minekut süüa ei soovi saadab teavituse, et see nädal nad ei söö.
- Kui ei ole vajadust enam pikapäevatoitu söömas käia ja võib nimekirjast kustutada.
- Eritoidu vajadus

NB! Kui õpilane on ilma põhjuseta kaks nädalat mitte söömas käinud eemaldatakse ta sööjate nimekirjast ja soov uuesti söömas käima hakata tuleb täita uus avaldus.

Pikapäeva toitlustus
Toitlustaja:
Baltic Restaurants Estonia AS
Kontakt: +372 5393 4490
email: merivaljakool@daily.ee

Pikapäeva toitlustamine toimub iga päev kell 14:00-14:30.

Teavitused toitlustajale:
- Kui laps pikemalt puudub näiteks on haigestunud või erandjuhul loaga reisil.
- Eritoidu vajadus