Koolielu

Pikapäevarühm

Merivälja Kool pakub tasulist pikapäevarühma teenust 1. – 5. klasside õpilastele kella 12:00-16:00.

Pikapäevarühmaga liitumiseks palume täita vastuvõtu avaldus kuni 10. septembrini, vajadusel ka õppeperioodi jooksul e-postile meripohi 'ät' meripohi.edu.ee.

Vastuvõtu avalduses palume märkida täpsed päevad ja kellaajad, millal laps rühma töös osaleb, lisaks lapsevanema kontaktandmed.

Tasu kehtestatakse teenusele Tallinna Haridusameti hinnakirja järgi (alates 01.09.2019 on tasu 1.15 € tund, Tallinna Haridusameti käskkiri 10.05.2019 nr HA-4/32). Lapsevanem tasub lapse reaalselt pikapäevarühmas veedetud aja eest. Arvestust peetakse täistundides. Arve esitab lapsevanemale Tallinna linn.

Pikapäeva toitlustus
Toitlustaja:
Baltic Restaurants Estonia AS
Kontakt: +372 5393 4490
email: merivaljakool@daily.ee

Koolis pakutaks koolilõunale lisaks pikapäeva toitu, mis on Merivälja Kooli õpilastele tasuta ja valmistatakse vastavalt päev enne registreerinud sööjate nimekirjale. Sööjate nimekirja registreerimiseks palun täita ära toitlustuse avaldus ja saata e-postile merivaljakool@daily.ee. Pikapäevarühma toitlustamise isikuandmete töötlemise kord.
Pikapäeva toitlustamine toimub iga päev kell 14:00-14:30.

Teavitused toitlustajale:
- Kui laps pikemalt puudub näiteks on haigestunud või erandjuhul loaga reisil.
- Kui õhtune juhendaja annab teada, et nädal aega huviringi ei toimu kuna on haigestunud ja lapsed saavad varem koju minna. Kes enne koju minekut süüa ei soovi saadab teavituse, et see nädal nad ei söö.
- Kui ei ole vajadust enam pikapäevatoitu söömas käia ja võib nimekirjast kustutada.
- Eritoidu vajadus

NB! Kui õpilane on ilma põhjuseta kaks nädalat mitte söömas käinud eemaldatakse ta sööjate nimekirjast ja soov uuesti söömas käima hakata tuleb täita uus avaldus.

Pikapäeva toitlustus
Toitlustaja:
Baltic Restaurants Estonia AS
Kontakt: +372 5393 4490
email: merivaljakool [at] daily.ee

Koolis pakutaks koolilõunale lisaks pikapäeva toitu, mis on Merivälja Kooli õpilastele tasuta ja valmistatakse vastavalt päev enne registreerinud sööjate nimekirjale. Sööjate nimekirja registreerimiseks palun täita ära toitlustuse avaldus ja saata e-postile merivaljakool [at] daily.ee. Pikapäevarühma toitlustamise isikuandmete töötlemise kord.
Pikapäeva toitlustamine toimub iga päev kell 14:00-14:30.

Teavitused toitlustajale:
- Kui laps pikemalt puudub näiteks on haigestunud või erandjuhul loaga reisil.
- Eritoidu vajadus