Koolielu

Pikapäevarühm

Merivälja Kool võimaldab 2022/2023 õppeaastal tasulist pikapäevarühma teenust 1. klasside õpilastele ja vabade kohtade olemasolul 2. klassi õpilastele.

Pikapäevarühma vastuvõtuavalduse blankett. Rühm on hetkel täis ja valdusi võetakse vastu kohtade vabanemisel!

Pikapäevarühm (PPR) alustab tööd alates 5. septembrist ja toimub esmaspäevast neljapäevani kell 12.15-16.00.

Pikapäevarühma õpetaja on Ene Avson.

Alates 01.09.2019 on pikapäevarühma ühe tunni (60 minutit) maksumus 1.15 eurot (Haridusameti juhataja kk 17.08.2018 nr HA-4/60 Tallinna munitsipaalkoolide tasulise pikapäevarühma ühe tunni õppetasu kehtestamine). Elektroonilise arve esitab Tallinna Linnakantselei finantsteenistus tagantjärgi vastavalt osaletud ajale.

Pikapäevarühmaga liitumiseks palume täita vastuvõtu avaldus ja saata see pikapäevarühma õpetaja e-posti aadressile ene.avson'ät' meripohi.edu.ee.

Vastuvõtu avalduses palume märkida täpsed päevad ja kellaajad, millal laps rühma töös osaleb, lisaks lapsevanema kontaktandmed.

Pikapäevarühmas osalevatele õpilastele võimaldatakse soovi korral tasuta koolieinet, mis tuleb lapsevanemal eelnevalt vormistada - KOOLIEINE.