Koolielu

Pikapäevarühm

Merivälja Kool võimaldab 2021/2022 õppeaastal tasulist pikapäevarühma teenust 1.klasside õpilastele.

Pikapäevarühma vastuvõtuavalduse blankett.

Pikapäevarühm (PPR) alustab tööd alates 13. septembrist ja toimub esmaspäevast neljapäevani kell 12.15-16.00.

Pikapäevarühma õpetaja on Helena Kroon.

Alates 01.09.2019 on pikapäevarühma ühe tunni (60 minutit) maksumus 1.15 eurot (Haridusameti juhataja kk 17.08.2018 nr HA-4/60 Tallinna munitsipaalkoolide tasulise pikapäevarühma ühe tunni õppetasu kehtestamine). Elektroonilise arve esitab Tallinna Linnakantselei finantsteenistus tagantjärgi vastavalt osaletud ajale.

Pikapäevarühmaga liitumiseks palume täita vastuvõtu avaldus ja saata see pikapäevarühma õpetaja e-posti aadressile helena.kroon 'ät' meripohi.edu.ee.

Vastuvõtu avalduses palume märkida täpsed päevad ja kellaajad, millal laps rühma töös osaleb, lisaks lapsevanema kontaktandmed.

Pikapäevarühmas osalevatele õpilastele võimaldatakse soovi korral tasuta koolieinet, mis tuleb lapsevanemal eelnevalt vormistada - KOOLIEINE.