Koolielu

Pikapäevarühm

Merivälja Kool pakub 2020/2021 õppeaastal tasulist pikapäevarühma teenust 1. – 3. klasside õpilastele. Pikapäevarühma tegevused toimuvad õpirühmas või mängurühmas. Õpirühmas toimub õpilaste juhendamine koduste õpiülesannete täitmisel, mängurühmas sisustatakse õpilaste vaba aeg siseruumides või õues toimuvate tegevustega.

Pikapäevarühma vastuvõtuavalduse blankett.

Merivälja Kooli pikapäevarühmad 2020/2021 õppeaastal

· I klassi õpilaste pikapäevarühm (PPR) toimub esmaspäevast reedeni kell 12.15-16.00. Pikapäevarühma õpetajad on:

Helena Kroon (esmaspäev ja neljapäev)

Anneli Saluri (teisipäev ja kolmapäev)

Kristina Tammaru (reede).

Päev on jagatud õpirühmaks 12.15-14.00 (koduste tööde juhendamine) ja mängurühmaks 14.00-16.00 (söök, vabad tegevused).

· Õhtupoolse vahetuse õpilaste PPR õpirühm  tegutseb esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval ja reedel kell 10.50-11.50, tegevus on suunatud õpilaste juhendamisele koduste õpiülesannete täitmisel. II vahetuse õpilaste pikapäeva tegevust juhendab õpetaja Kristina Tammaru.

· 3.A ja 3.B klassi õpilastel on võimalus osaleda PPR õpirühmas (koduste õpiülesannete juhendamine) 2 korda nädalas (esmaspäev ja teisipäev) kell 13.10 -14.10, õpetaja Helin Tikerpuu.

Pikapäevarühm on tasuline. Alates 01.09.2019 on pikapäevarühma ühe tunni (60 minutit) maksumus 1.15 eurot (Haridusameti juhataja kk 17.08.2018 nr HA-4/60 Tallinna munitsipaalkoolide tasulise pikapäevarühma ühe tunni õppetasu kehtestamine). Elektroonilise arve esitab Tallinna Linnakantselei finantsteenistus tagantjärgi vastavalt osaletud ajale.

Pikapäevarühmaga liitumiseks palume täita vastuvõtu avaldus kuni 10. septembrini, vajadusel ka õppeaasta jooksul, ja saata see e-postile anneli.saluri 'ät' meripohi.edu.ee.

2020/2021 õppeaastal alustavad Merivälja Kooli pikapäevarühmad tööd alates 7. septembrist.

Vastuvõtu avalduses palume märkida täpsed päevad ja kellaajad, millal laps rühma töös osaleb, lisaks lapsevanema kontaktandmed.