Merivälja Kooli peahoone

Üldinfo
Kaart

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugimeeskond

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Greta Henriksson

Direktor
+372 6 232 576
+372 5377 5871
greta.henriksson@meripohi.edu.ee


Katrin Moesaar

Kantselei juhataja
+372 6 232 234
katrin.moesaar@meripohi.edu.ee


Merike Jürilo

Õppejuht
Eesti keel
Kirjandus
+327 6 232 235
merike.jyrilo@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lisainformatsioon: Tunniplaani ja asenduste korraldus Helena Tõnsau, kontakt: helena.tonsau 'ät' meripohi.edu.ee


Maarja Doyle

Huvijuht
maarja.doyle@meripohi.edu.ee


Kalju Orav

Haldusjuht
+372 5285560
kalju.orav@meripohi.edu.ee


Merivälja Kooli Infojuht

Infojuht
infojuht@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

IT, koduleht, majasisene infojuhtimine ja meililistid

Õpetajad (40)

Kaie Kodres

Mudilaskoor
Muusikaõpetus
kaie.kodres@meripohi.edu.ee


Krista Aller-Lönnqvist

Ujumine
krista.aller@meripohi.edu.ee


Leelo Jaanimägi

Lastekoor
Muusikaõpetus
leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee


Anita Kalmus

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
anita.kalmus@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Nobelium. Nimetuste info.


Andrus Jakobson

Füüsika
Matemaatika
andrus.jakobson@meripohi.edu.ee


Aida Martin

Klassijuhataja
Matemaatika
aida.martin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Magnesium. Nimetuste info.


Karl Kristian Alasi

Kehaline kasvatus
karl.alasi@meripohi.edu.ee


Ilona Vaher

Inglise keel
ilona.vaher@meripohi.edu.ee


Leana Reiu

Klassijuhataja
Loodusõpetus
leana.reiu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Copernicum. Nimetuste info.


Tiina Tarve

Käsitöö
Kunstiõpetus
Tehnoloogiaõpetus
tiina.tarve@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aluminium. Nimetuste info.


Rita Lumiste

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Lithium. Nimetuste info.


Tuuli Paalandi

Eesti keel
Kirjandus
tuuli.paalandi@meripohi.edu.ee


Riina Kempo

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Kirjandus
riina.kempo@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Indium. Nimetuste info.


Liivi Kivimäe-Bondarev

Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
Loodusõpetus
liivi.kivimae@meripohi.edu.ee


Piret Noor

Klassijuhataja
Matemaatika
piret.noor@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ruthenium. Nimetuste info.


Silver Fokin

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
silver.fokin@meripohi.edu.ee


Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.


Mark Piliste

Kehaline kasvatus
mark.piliste@meripohi.edu.ee


Marilin Laanetu

Klassijuhataja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
marilin.laanetu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Cuprum. Nimetuste info.


Maiki Saaring

Klassiõpetaja
Matemaatika
maiki.saaring@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Gallium. Nimetuste info.


Sergei Bondarev

Klassijuhataja
Kehaline kasvatus
sergei.bondarev@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Berkelium. Nimetuste info.


Marina Pokintšerada

Klassijuhataja
Käsitöö
Tehnoloogiaõpetus
Vene keel
marina.pokintsereda@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Helium. Nimetuste info.


Simmo Saar

Tehnoloogiaõpetus
simmo.saar@meripohi.edu.ee


Olga Simonovitš

Vene keel
olga.simonovits@meripohi.edu.ee


Piret Laanesaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
piret.laanesaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argon. Nimetuste info.


Kadri Saluri

Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee


Helena Kroon

Klassijuhataja
Eesti keel
helena.kroon@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Rodium. Nimetuste info.


Ülle Sillasoo

Bioloogia
ulle.sillasoo@meripohi.edu.ee


Helena Tõnsau

Matemaatika
helena.tonsau@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õppetöö korralduse osas: tunniplaani ja asenduste korraldus.


Helin Tikerpuu

Klassijuhataja
Eesti keel
helin.tikerpuu@meripohi.edu.ee


Maya Blinder

Inglise keel
maya.blinder@meripohi.edu.ee


Kamran Tariq

Inglise keel
kamran.tariq@meripohi.edu.ee


Jürgen-Kristoffer Korstnik

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
jurgen.korstnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Neon. Nimetuste info.


Alina Sillaots

Klassijuhataja
Vene keel
alina.sillaots@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ferrum. Nimetuste info.


Merike Jürilo

Õppejuht
Eesti keel
Kirjandus
+327 6 232 235
merike.jyrilo@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lisainformatsioon: Tunniplaani ja asenduste korraldus Helena Tõnsau, kontakt: helena.tonsau 'ät' meripohi.edu.ee


Malle Salu

Bioloogia
malle.salu@meripohi.edu.ee


Siiri Aiaste

Ajalugu
siiri.aiaste@meripohi.edu.ee


Maarja Rutnik

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
maarja.rutnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Californium. Nimetuste info.


Eva Pettinen

Klassijuhataja
Eesti keel
Inglise keel
eva.pettinen@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Barium. Nimetuste info.


Saale Maripuu

Käsitöö
saale.maripuu@meripohi.edu.ee

Tugimeeskond (7)

Bergit Semre

Sotsiaalpedagoog
bergit.semre@meripohi.edu.ee


Helina Silberg

Eripedagoog
HEV koordinaator
Klassijuhataja
helina.silberg@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Rodium. Nimetuste info.


Kerli Haav

Eripedagoog
HEV koordinaator
kerli.haav@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3. kooliastme HEV koordinaator.


Katrin Alling

Eripedagoog
katrin.alling@meripohi.edu.ee


Sheila Kolk

Psühholoog
sheila.kolk@meripohi.edu.ee


Ene Avson

Abiõpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
ene.avson@meripohi.edu.ee


Anu-Ell Kruusmann

Kooliõde
+372 56256659
anu-ell.kruusmann@kth.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8.00-16.00

Merivälja Kooli peahoone

Üldinfo
Kaart

Merivälja Kooli spordihoone

Üldinfo
Kaart

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.