Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond Tugimeeskond

Ametikoht
 

Aida Martin

Klassijuhataja
Matemaatika
aida.martin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Magnesium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

N kell 13:15
N kell 14:15

Andrus Jakobson

Füüsika
Matemaatika
andrus.jakobson@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15:15

Anita Kalmus

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
anita.kalmus@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Cuprum. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

R 12:15

Heidi Männamäe

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
heidi.mannamae@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Beryllium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

K 12:30

Ilona Vaher

Inglise keel
ilona.vaher@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13:15

Jekaterina Yashina

Klassijuhataja
Vene keel
jekaterina.yashina@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ferrum. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

K 14:15

Kadri Saluri

I kooliastme õppejuht
II kooliastme õppejuht
III kooliastme õppejuht
Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Palladium. Nimetuste info.
Vastuvõtuaeg puutub vaid õppetöösse.

Vastuvõtuaeg:

T 14:15

Kaie Kodres

Mudilaskoor
Muusikaõpetus
kaie.kodres@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 16:15

Kaili Kuldsaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaili.kuldsaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Carbonium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

T 13:15

Kaisa Õunpuu

Kehaline kasvatus
kaisa.ounpuu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

(Lapsepuhkusel).

Vastuvõtuaeg:

R 14:15
R 15:15

Karl Kristian Alasi

Kehaline kasvatus
karl.alasi@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15:15

Katri Randma

Klassijuhataja
Käsitöö
katri.randma@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Hydrogenium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

N 14:15

Kerli Nool

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
kerli.nool@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argentum. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

E 15:15

Leana Reiu

Loodusõpetus
leana.reiu@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14:15
K 15:15

Leelo Jaanimägi

Lastekoor
Muusikaõpetus
leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15:15

Liivi Kivimäe-Bondarev

Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
Loodusõpetus
liivi.kivimae@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Iridium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

E 15:15

Livia Nelson

Inglise keel
livia.nelson@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15:15, kokkuleppel

Maarja Rutnik

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
maarja.rutnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aurum. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

N 14:15

Maiki Saaring

Klassiõpetaja
Matemaatika
maiki.saaring@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ruthenium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

R 12:15

Margus Voolmaa

Geograafia
Loodusõpetus
margus.voolma@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14:15

Maria Mathiesen

Klassijuhataja
Matemaatika
maria.mathiesen@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Krypton. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

T 14:15

Mark Piliste

Kehaline kasvatus
mark.piliste@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14:15

Marilin Laanetu

Klassijuhataja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
marilin.laanetu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Caesium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

K 14:15

Marina Pokintšerada

Klassijuhataja
Käsitöö
Tehnoloogiaõpetus
Vene keel
marina.pokintsereda@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Helium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

K 14:15

Merle Mänd

Eriõppe õpetaja
merle.mand@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15:15

Olga Simonovitš

Vene keel
olga.simonovits@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13:15

Piret Laanesaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
piret.laanesaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argon. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

T 12:15

Piret Noor

Klassijuhataja
Matemaatika
piret.noor@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Calcium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

T 14:15
N 14:15

Riina Kempo

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Kirjandus
riina.kempo@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Indium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

T 13:15
K 16:15

Rita Lumiste

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Lithium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

E 14:15
K 14:15
N 14:15

Seoriin Jõgise

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
seoriin.jogise@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Selenium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

N 15:15

Sergei Bondarev

Klassijuhataja
Kehaline kasvatus
sergei.bondarev@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Wolframium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

R 14:15

Silver Fokin

Klassijuhataja
Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
silver.fokin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Barium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

T 15:15
K 15:15

Simmo Saar

Tehnoloogiaõpetus
simmo.saar@meripohi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14:15

Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Eriõppe õpetaja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

K 12:15

Tiina Tarve

Klassijuhataja
Käsitöö
Kunstiõpetus
Pikapäevarühma õpetaja
Tehnoloogiaõpetus
tiina.tarve@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aluminium. Nimetuste info.

Vastuvõtuaeg:

E-R 12:15, 13:15, 14:15, 15:15