Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad

Ametikoht
 

Aida Martin

Klassijuhataja
Matemaatika
aida.martin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Magnesium. Nimetuste info.


Andrus Jakobson

Füüsika
Matemaatika
andrus.jakobson@meripohi.edu.ee


Anita Kalmus

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
anita.kalmus@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Nobelium. Nimetuste info.


Ilona Vaher

Inglise keel
ilona.vaher@meripohi.edu.ee


Kadri Saluri

Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee


Kaie Kodres

Mudilaskoor
Muusikaõpetus
kaie.kodres@meripohi.edu.ee


Karl Kristian Alasi

Kehaline kasvatus
karl.alasi@meripohi.edu.ee


Leana Reiu

Klassijuhataja
Loodusõpetus
leana.reiu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Copernicum. Nimetuste info.


Leelo Jaanimägi

Lastekoor
Muusikaõpetus
leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee


Liivi Kivimäe-Bondarev

Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
Loodusõpetus
liivi.kivimae@meripohi.edu.ee


Maiki Saaring

Klassiõpetaja
Matemaatika
maiki.saaring@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Gallium. Nimetuste info.


Mark Piliste

Kehaline kasvatus
mark.piliste@meripohi.edu.ee


Marilin Laanetu

Klassijuhataja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
marilin.laanetu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Cuprum. Nimetuste info.


Marina Pokintšerada

Klassijuhataja
Käsitöö
Tehnoloogiaõpetus
Vene keel
marina.pokintsereda@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Helium. Nimetuste info.


Olga Simonovitš

Vene keel
olga.simonovits@meripohi.edu.ee


Piret Laanesaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
piret.laanesaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argon. Nimetuste info.


Piret Noor

Klassijuhataja
Matemaatika
piret.noor@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ruthenium. Nimetuste info.


Riina Kempo

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Kirjandus
riina.kempo@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Indium. Nimetuste info.


Rita Lumiste

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Lithium. Nimetuste info.


Sergei Bondarev

Klassijuhataja
Kehaline kasvatus
sergei.bondarev@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Berkelium. Nimetuste info.


Silver Fokin

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
silver.fokin@meripohi.edu.ee


Simmo Saar

Tehnoloogiaõpetus
simmo.saar@meripohi.edu.ee


Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.


Tiina Tarve

Käsitöö
Kunstiõpetus
Tehnoloogiaõpetus
tiina.tarve@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aluminium. Nimetuste info.