Huvitegevus

Huviringid


RING

AEG JA RUUM

JUHENDAJA

OSALEJAD

KONTAKT JA REGISTREERIMINE

Robokaru Robootikakool

E 12.15 - 13.45,

Moodul

Ruth Oper

1. kl.

ruth.oper@gmail.com

52 727 40

www.robokaru.ee
 

Robokaru Robootikakool

T 16.15-17.45, arvutiklass

ja

K 15.00-16.30, arvutiklass

 

Ruth Oper

3.-6.kl.

ruth.oper@gmail.com

52 727 40

 

www.robokaru.ee

 

Robootika huviring

E 13.15-14.00, arvutiklass

Diana Pärnamaa

2. kl.

www.digiruum.eu

56 922 928


info@digiruum.eu
 

Robootika huviring

N 11.10-11.55, arvutiklass

Diana Pärnamaa

2. C ja

3. A

www.digiruum.eu

56 922 928


info@digiruum.eu
 

Rebase Ruudi loodusring

K 12.30-13.15 

(alustab jaanuaris), Moodul

 Liis Rostin

 1. kl.

rebaseruudi@gmail.com

http://www.eformular.com/sipelgas/ruudimerivalja.html
 

Kunstiring

N 12.15-13.00, Moodul

Geitrud Toater

1.kl.

Geitrud Toater

geitrud@gmail.com

51 353 84
 

Kunstiring

T 13.00-14.00, V25

Geitrud Toater

2.-4. kl.

Geitrud Toater

geitrud@gmail.com

51 353 84
 

Inglise keele algõpe

N 13.15-14.00,

V28

Ilona Vaher
 

1. A

ilona.vaher@meripohi.edu.ee

Inglise keele algõpe

N 13.15-14.00,

U38

Rita Lumiste
 

1. B

rita.lumiste@meripohi.edu.ee

 

Keraamikaring

R 12.15-13.00,
Moodul

Kati Bécsy

1. kl.

Kati Bécsy

katibecsy@gmail.com

 

Eelkool

K 15.30-17.30, U38

Rita Lumiste
 

-

rita.lumiste@meripohi.edu.ee

 

Eelkool

N 15.30-17.30, U38

Kerttu Mölder

 

-

molder.kerttu@gmail.com

 

Lastejooga

T 15.30-16.30, U38

Krista Sink

 

2.-5. kl.

krista.sink@gmail.com

5282615

 

Löökpillid

E

15.00-16.00, muusikaklass

 

Aivar Vassiljev

5.-9. kl.

info@avrecords.ee

 

Ansambel

 

E ja K

9.45-10.05, muusikaklass

 

Kaie Kodres

6. kl.

kaie.kodres@meripohi.edu.ee

 

Mudilaskoor

T 14.15-15.00 ja
N 14.15-15.00, muusikaklass
 

Kaie Kodres

2.-4. kl.

kaie.kodres@meripohi.edu.ee

 

Lastekoor

K

15.05-15.50, muusikaklass

 

Leelo Jaanimägi

5.-9. kl.

leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee

 

Lauamänguring ’’Teadlik noor’’

E

13.30-15.30, U40

Kaie Palumets

2. -6. kl. Kokku-leppel

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee
 

Klaver

Kokkuleppel, U41

Anne Pilvisto

1.-9. kl.

annepilvisto@gmail.com

 

 56472053

 

Klaver

kokkuleppel, V9

Evi Pihlap

1.-9. kl.

evi.pihlap@hotmail.com

 

 51935255
 

Klaver

kokkuleppel, V10

Lea Gabral

1.-9. kl.

lea.gabral@gmail.com

 

56902254
 

Saksofon

 

N

14.00-16.00, V22

Rene Laur

Rühm on täitunud

rene.laur93@gmail.com

 

Black and White Dance tantsustuudio

K

16.30-17.30, muusikaklass

Liis Vahter

Kokku-leppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com
 

Black and White Dance tantsustuudio

P

15.00-16.00, muusikaklass

Liis Vahter

Kokku-leppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com
 

Viiul

R

13.30-15.00, V25

Tanja Jõeleht
 

Kokku-leppel

laurijoeleht@gmail.com

 

Malering


13.15-14.00, V3
ja
N 13.15-14.00, V26

Hendrik Olde

(meister-treener, EKR7)
 

1.-9. kl.

tallinnamaleklubi@gmail.com

5142625 (H.Olde)

(tasutud õppemaksult võimalus saada tagasi tulumaks)

Tehnoloogiaring

E 13.00-14.00, tehnoloogiaklass

Simmo Saar
 

4.-6. kl

simmo.saar@meripohi.edu.ee

 

Tehnoloogiaring

E 14.00-15.00, tehnoloogiaklass

Simmo Saar
 

7.-9. kl.

simmo.saar@meripohi.edu.ee

 

Kosmoseklubi

K 16.00,
labor
(toimub üle nädala)

Andrus Jakobson, Liivi Kivimäe
 

Kokku-leppel

andrus.jakobson@meripohi.edu.ee

 

liivi.kivimae@meripohi.edu.ee

 

Rohering- Liikumine looduses

E 15.00-16.30,
labor
(toimub kaks korda kuus)
 

Ivi Rammul

Kokku-leppel

ivi.rammul@gmail.com

 

Rohering- Mineraalid ja kivimid

N 14.30-16.30,
labor

(toimub kaks korda kuus)
 

Margus Voolma

Kokku-leppel

margus.voolma@meripohi.edu.ee

 

Nuputa ring

T 8.00-8.45,

V8
 

Piret Noor

6.kl

piret.noor@meripohi.edu.ee

 

Täiendõpe

R 14.00-15.00 (kokkuleppel), arvutiklass
 

Andrus Jakobson
 

9. kl

andrus.jakobson@gmail.com

 

HC Unicorn Squad

T 17.30-19.00
(12, 19, 26.11.2019),
UX

T 17.30-19.00
(märts-aprill),
U40

 

Külli Rist

Rühm on täitunud

kyllirist@gmail.com

 

RING

AEG JA RUUM

JUHENDAJA

OSALEJAD

KONTAKT JA REGISTREERIMINE

Robokaru Robootikakool

E 12.15 - 13.45,

Moodul

Ruth Oper

1. kl.

ruth.oper@gmail.com

52 727 40

www.robokaru.ee
 

Robokaru Robootikakool

T 16.15-17.45, arvutiklass

ja

K 15.00-16.30, arvutiklass

 

Ruth Oper

3.-6.kl.

ruth.oper@gmail.com

52 727 40

 

www.robokaru.ee

 

Robootika huviring

E 13.15-14.00, arvutiklass

Diana Pärnamaa

2. kl.

www.digiruum.eu

56 922 928


info@digiruum.eu
 

Robootika huviring

N 11.10-11.55, arvutiklass

Diana Pärnamaa

2. C ja

3. A

www.digiruum.eu

56 922 928


info@digiruum.eu
 

Rebase Ruudi loodusring

K 12.30-13.15 

(alustab jaanuaris), Moodul

 Liis Rostin

 1. kl.

rebaseruudi@gmail.com

http://www.eformular.com/sipelgas/ruudimerivalja.html
 

Kunstiring

N 12.15-13.00, Moodul

Geitrud Toater

1.kl.

Geitrud Toater

geitrud@gmail.com

51 353 84
 

Kunstiring

T 13.00-14.00, V25

Geitrud Toater

2.-4. kl.

Geitrud Toater

geitrud@gmail.com

51 353 84
 

Inglise keele algõpe

N 13.15-14.00,

V28

Ilona Vaher
 

1. A

ilona.vaher@meripohi.edu.ee

Inglise keele algõpe

N 13.15-14.00,

U38

Rita Lumiste
 

1. B

rita.lumiste@meripohi.edu.ee

 

Keraamikaring

R 12.15-13.00,
Moodul

Kati Bécsy

1. kl.

Kati Bécsy

katibecsy@gmail.com

 

Eelkool

K 15.30-17.30, U38

Rita Lumiste
 

-

rita.lumiste@meripohi.edu.ee

 

Eelkool

N 15.30-17.30, U38

Kerttu Mölder

 

-

molder.kerttu@gmail.com

 

Lastejooga

T 15.30-16.30, U38

Krista Sink

 

2.-5. kl.

krista.sink@gmail.com

5282615

 

Löökpillid

E

15.00-16.00, muusikaklass

 

Aivar Vassiljev

5.-9. kl.

info@avrecords.ee

 

Ansambel

 

E ja K

9.45-10.05, muusikaklass

 

Kaie Kodres

6. kl.

kaie.kodres@meripohi.edu.ee

 

Mudilaskoor

T 14.15-15.00 ja
N 14.15-15.00, muusikaklass
 

Kaie Kodres

2.-4. kl.

kaie.kodres@meripohi.edu.ee

 

Lastekoor

K

15.05-15.50, muusikaklass

 

Leelo Jaanimägi

5.-9. kl.

leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee

 

Lauamänguring ’’Teadlik noor’’

E

13.30-15.30, U40

Kaie Palumets

2. -6. kl. Kokku-leppel

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee
 

Klaver

Kokkuleppel, U41

Anne Pilvisto

1.-9. kl.

annepilvisto@gmail.com

 

 56472053

 

Klaver

kokkuleppel, V9

Evi Pihlap

1.-9. kl.

evi.pihlap@hotmail.com

 

 51935255
 

Klaver

kokkuleppel, V10

Lea Gabral

1.-9. kl.

lea.gabral@gmail.com

 

56902254
 

Saksofon

 

N

14.00-16.00, V22

Rene Laur

Rühm on täitunud

rene.laur93@gmail.com

 

Black and White Dance tantsustuudio

K

16.30-17.30, muusikaklass

Liis Vahter

Kokku-leppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com
 

Black and White Dance tantsustuudio

P

15.00-16.00, muusikaklass

Liis Vahter

Kokku-leppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com
 

Viiul

R

13.30-15.00, V25

Tanja Jõeleht
 

Kokku-leppel

laurijoeleht@gmail.com

 

Malering


13.15-14.00, V3
ja
N 13.15-14.00, V26

Hendrik Olde

(meister-treener, EKR7)
 

1.-9. kl.

tallinnamaleklubi@gmail.com

5142625 (H.Olde)

(tasutud õppemaksult võimalus saada tagasi tulumaks)

Tehnoloogiaring

E 13.00-14.00, tehnoloogiaklass

Simmo Saar
 

4.-6. kl

simmo.saar@meripohi.edu.ee

 

Tehnoloogiaring

E 14.00-15.00, tehnoloogiaklass

Simmo Saar
 

7.-9. kl.

simmo.saar@meripohi.edu.ee

 

Kosmoseklubi

K 16.00,
labor
(toimub üle nädala)

Andrus Jakobson, Liivi Kivimäe
 

Kokku-leppel

andrus.jakobson@meripohi.edu.ee

 

liivi.kivimae@meripohi.edu.ee

 

Rohering- Liikumine looduses

E 15.00-16.30,
labor
(toimub kaks korda kuus)
 

Ivi Rammul

Kokku-leppel

ivi.rammul@gmail.com

 

Rohering- Mineraalid ja kivimid

N 14.30-16.30,
labor

(toimub kaks korda kuus)
 

Margus Voolma

Kokku-leppel

margus.voolma@meripohi.edu.ee

 

Nuputa ring

T 8.00-8.45,

V8
 

Piret Noor

6.kl

piret.noor@meripohi.edu.ee

 

Täiendõpe

R 14.00-15.00 (kokkuleppel), arvutiklass
 

Andrus Jakobson
 

9. kl

andrus.jakobson@gmail.com

 

HC Unicorn Squad

T 17.30-19.00
(12, 19, 26.11.2019),
UX

T 17.30-19.00
(märts-aprill),
U40

 

Külli Rist

Rühm on täitunud

kyllirist@gmail.com