Huvitegevus

Huviringid


Ring

Aeg ja Ruum

Juhendaja

Osalejad

Kontakt ja registreerimine

 

Robokaru Robootikakool

E, 12.15 - 13.45, Moodul

Ruth Oper

 

1. kl.

ruth.oper@gmail.com, telefon 5272740 www.robokaru.ee

Robokaru Robootikakool

T, 16.15-17.45, arvutiklass

Ruth Oper

3.-6.kl.

ruth.oper@gmail.com, telefon 5272740 www.robokaru.ee

Robokaru Robootikakool

K, 14.30-16.00, arvutiklass

Ruth Oper

3.-6. kl.

ruth.oper@gmail.com, telefon 5272740 www.robokaru.ee

Robootika huviring

E, kell 13:15-14:00, arvutiklass

Diana Pärnamaa

2. kl.

www.digiruum.eu, Tel: 56 922 928
info@digiruum.eu

Robootika huviring

N, 11:10-11:55, arvutiklass

Diana Pärnamaa

2. C ja 3. A

www.digiruum.eu, Tel: 56 922 928
info@digiruum.eu

Rebase Ruudi loodusring

K, 12.30-13.15  (alustab jaanuaris), Moodul

 

Liis Rostin

 

1. kl.

rebaseruudi@gmail.com

http://www.eformular.com/sipelgas/ruudimerivalja.html

Kunstiring

K, 12.30-13.30, Moodul

Geitrud Toater

1.kl.

Geitrud Toater, geitrud@gmail.com

Kunstiring

T 13.00-14.00, V25

Geitrud Toater

2.-4. kl.

Geitrud Toater, geitrud@gmail.com

Kunstiring

T 14.00-16.00, V25

Geitrud Toater

5.-6. kl.

Geitrud Toater, geitrud@gmail.com

Inglise keele algõpe

N, 13.15 - 14.00, U38

Ilona Vaher

1. A

ilona.vaher@meripohi.edu.ee

Inglise keele algõpe

N, 13.15 - 14.00, V28

Rita Lumiste

1. B

rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Keraamikaring

R, 12:15-13:00, Moodul

Kati Bécsy

1. kl.

Kati Bécsy, katibecsy@gmail.com

Keraamikaring

E, 14:15-15:00, V3

Kati Bécsy

2.-4. kl.

Kati Bécsy, katibecsy@gmail.com

Keraamikaring

E, 15:15-16:00, V3

Kati Bécsy

5. kl.

Kati Bécsy, katibecsy@gmail.com

Eelkool

K 15:30-17:30, U38

Rita Lumiste

-

rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Eelkool

N 15:30-17:30, U38

Kerttu Mölder

-

molder.kerttu@gmail.com

Lastejooga

T 15.30-16.30, U38

Krista Sink

2.-5. kl.

krista.sink@gmail.com

Jooga ning meelerahu

T 16.30-17.30, U38

Krista Sink

6.-9. kl

krista.sink@gmail.com

Löökpillid

E 15:00-16:00, muusikaklass

Aivar Vassiljev

5.-9. kl.

info@avrecords.ee

Ansambel

 

E ja K, 9:45-10:05, muusikaklass

Kaie Kodres

6. kl.

kaie.kodres@meripohi.edu.ee

Mudilaskoor

T, 14:15-15:00 ja

N, 14:15-15:00, muusikaklass

Kaie Kodres

2.-4. kl.

kaie.kodres@meripohi.edu.ee

Lastekoor

K, 15:15-16:00, muusikaklass

Leelo Jaanimägi

5.-9. kl.

leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee

Lauamänguring ’’Teadlik noor’’

E, 13.15-14.00, V2

Kaie Palumets

2. -4. kl. (kokkuleppel)

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee

Lauamänguring ’’Teadlik noor’’

E, 14.15-15.00, V2

Kaie Palumets

3.- 4. kl. (kokkuleppel)

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee

Lauamänguring ’’Teadlik noor’’

E, 15.15-16.00, V2

Kaie Palumets

3.-6. kl

(kokkuleppel)

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee

Laste kokakool

E, 13.15-14.45, kodundus

Hiie Järva

2.-4. kl.

Tel: 55606876

hiie@sidrunmeliss.ee

www.sidrunmeliss.ee

Laste kokakool

E, 15.15-16.45, kodundus

Hiie Järva

5.-9. kl.

Tel: 55606876

hiie@sidrunmeliss.ee

www.sidrunmeliss.ee

Klaver

Kokkuleppel, U40

Anne Pilvisto

1.-9. kl.

annepilvisto@gmail.com, 56472053

Klaver

kokkuleppel, V9

Evi Pihlap

1.-9. kl.

evi.pihlap@hotmail.com, 51935255

Klaver

kokkuleppel, V10

Lea Gabral

1.-9. kl.

lea.gabral@gmail.com, 56902254

Saksofon

 

N 13:00-18:00, V22

Rene Laur

Rühm on täitunud

rene.laur93@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio

K, 16.30-17.30, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio

K, 17.30-18.30, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio

P, 15.00-16.00, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio

P, 16.00-17.00, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Viiul

R, 13:15-15:00, V22

Tanja Jõeleht

kokkuleppel

laurijoeleht@gmail.com

Malering

T,  13:15-14:45, V26

ja

N, 13:15-14:00, V26

Hendrik Olde

(meistertreener, EKR7)

1.-9. kl.

tallinnamaleklubi@gmail.com

tel 5142625 (H.Olde)

(tasutud õppemaksult võimalus saada tagasi tulumaks)

Tehnoloogiaring

E, 13:00-14:00, Tehnoloogia

Simmo Saar

4.-6. kl

simmo.saar@meripohi.edu.ee

Tehnoloogiaring

E, 14:00-15:00, Tehnoloogia

Simmo Saar

7.-9. kl.

simmo.saar@meripohi.edu.ee

Kosmoseklubi

K, 14:00 ja 15:30, labor

(toimub üle nädala)

Andrus Jakobson, Liivi Kivimäe

kokkuleppel

liivi.kivimae@meripohi.edu.ee
andrus.jakobson@meripohi.edu.ee

Rohering- Liikumine looduses

E, 15:00-16:30, labor

(toimub kaks korda kuus)

Ivi Rammul

kokkuleppel

ivi.rammul@gmail.com

Rohering- Mineraalid ja kivimid

N, 14:30-16:30, labor

(toimub kaks korda kuus)

Margus Voolma

kokkuleppel

margus.voolma@meripohi.edu.ee

Nuputa ring

T, 8:00-8:45, V8

Piret Noor

6.kl

piret.noor@meripohi.edu.ee

Ring

Aeg ja Ruum

Juhendaja

Osalejad

Kontakt ja registreerimine

 

Robokaru Robootikakool

E, 12.15 - 13.45, Moodul

Ruth Oper

 

1. kl.

ruth.oper@gmail.com, telefon 5272740 www.robokaru.ee

Robokaru Robootikakool

T, 16.15-17.45, arvutiklass

Ruth Oper

3.-6.kl.

ruth.oper@gmail.com, telefon 5272740 www.robokaru.ee

Robokaru Robootikakool

K, 14.30-16.00, arvutiklass

Ruth Oper

3.-6. kl.

ruth.oper@gmail.com, telefon 5272740 www.robokaru.ee

Robootika huviring

E, kell 13:15-14:00, arvutiklass

Diana Pärnamaa

2. kl.

www.digiruum.eu, Tel: 56 922 928
info@digiruum.eu

Robootika huviring

N, 11:10-11:55, arvutiklass

Diana Pärnamaa

2. C ja 3. A

www.digiruum.eu, Tel: 56 922 928
info@digiruum.eu

Rebase Ruudi loodusring

K, 12.30-13.15  (alustab jaanuaris), Moodul

 

Liis Rostin

 

1. kl.

rebaseruudi@gmail.com

http://www.eformular.com/sipelgas/ruudimerivalja.html

Kunstiring

K, 12.30-13.30, Moodul

Geitrud Toater

1.kl.

Geitrud Toater, geitrud@gmail.com

Kunstiring

T 13.00-14.00, V25

Geitrud Toater

2.-4. kl.

Geitrud Toater, geitrud@gmail.com

Kunstiring

T 14.00-16.00, V25

Geitrud Toater

5.-6. kl.

Geitrud Toater, geitrud@gmail.com

Inglise keele algõpe

N, 13.15 - 14.00, U38

Ilona Vaher

1. A

ilona.vaher@meripohi.edu.ee

Inglise keele algõpe

N, 13.15 - 14.00, V28

Rita Lumiste

1. B

rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Keraamikaring

R, 12:15-13:00, Moodul

Kati Bécsy

1. kl.

Kati Bécsy, katibecsy@gmail.com

Keraamikaring

E, 14:15-15:00, V3

Kati Bécsy

2.-4. kl.

Kati Bécsy, katibecsy@gmail.com

Keraamikaring

E, 15:15-16:00, V3

Kati Bécsy

5. kl.

Kati Bécsy, katibecsy@gmail.com

Eelkool

K 15:30-17:30, U38

Rita Lumiste

-

rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Eelkool

N 15:30-17:30, U38

Kerttu Mölder

-

molder.kerttu@gmail.com

Lastejooga

T 15.30-16.30, U38

Krista Sink

2.-5. kl.

krista.sink@gmail.com

Jooga ning meelerahu

T 16.30-17.30, U38

Krista Sink

6.-9. kl

krista.sink@gmail.com

Löökpillid

E 15:00-16:00, muusikaklass

Aivar Vassiljev

5.-9. kl.

info@avrecords.ee

Ansambel

 

E ja K, 9:45-10:05, muusikaklass

Kaie Kodres

6. kl.

kaie.kodres@meripohi.edu.ee

Mudilaskoor

T, 14:15-15:00 ja

N, 14:15-15:00, muusikaklass

Kaie Kodres

2.-4. kl.

kaie.kodres@meripohi.edu.ee

Lastekoor

K, 15:15-16:00, muusikaklass

Leelo Jaanimägi

5.-9. kl.

leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee

Lauamänguring ’’Teadlik noor’’

E, 13.15-14.00, V2

Kaie Palumets

2. -4. kl. (kokkuleppel)

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee

Lauamänguring ’’Teadlik noor’’

E, 14.15-15.00, V2

Kaie Palumets

3.- 4. kl. (kokkuleppel)

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee

Lauamänguring ’’Teadlik noor’’

E, 15.15-16.00, V2

Kaie Palumets

3.-6. kl

(kokkuleppel)

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee

Laste kokakool

E, 13.15-14.45, kodundus

Hiie Järva

2.-4. kl.

Tel: 55606876

hiie@sidrunmeliss.ee

www.sidrunmeliss.ee

Laste kokakool

E, 15.15-16.45, kodundus

Hiie Järva

5.-9. kl.

Tel: 55606876

hiie@sidrunmeliss.ee

www.sidrunmeliss.ee

Klaver

Kokkuleppel, U40

Anne Pilvisto

1.-9. kl.

annepilvisto@gmail.com, 56472053

Klaver

kokkuleppel, V9

Evi Pihlap

1.-9. kl.

evi.pihlap@hotmail.com, 51935255

Klaver

kokkuleppel, V10

Lea Gabral

1.-9. kl.

lea.gabral@gmail.com, 56902254

Saksofon

 

N 13:00-18:00, V22

Rene Laur

Rühm on täitunud

rene.laur93@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio

K, 16.30-17.30, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio

K, 17.30-18.30, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio

P, 15.00-16.00, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio

P, 16.00-17.00, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Viiul

R, 13:15-15:00, V22

Tanja Jõeleht

kokkuleppel

laurijoeleht@gmail.com

Malering

T,  13:15-14:45, V26

ja

N, 13:15-14:00, V26

Hendrik Olde

(meistertreener, EKR7)

1.-9. kl.

tallinnamaleklubi@gmail.com

tel 5142625 (H.Olde)

(tasutud õppemaksult võimalus saada tagasi tulumaks)

Tehnoloogiaring

E, 13:00-14:00, Tehnoloogia

Simmo Saar

4.-6. kl

simmo.saar@meripohi.edu.ee

Tehnoloogiaring

E, 14:00-15:00, Tehnoloogia

Simmo Saar

7.-9. kl.

simmo.saar@meripohi.edu.ee

Kosmoseklubi

K, 14:00 ja 15:30, labor

(toimub üle nädala)

Andrus Jakobson, Liivi Kivimäe

kokkuleppel

liivi.kivimae@meripohi.edu.ee
andrus.jakobson@meripohi.edu.ee

Rohering- Liikumine looduses

E, 15:00-16:30, labor

(toimub kaks korda kuus)

Ivi Rammul

kokkuleppel

ivi.rammul@gmail.com

Rohering- Mineraalid ja kivimid

N, 14:30-16:30, labor

(toimub kaks korda kuus)

Margus Voolma

kokkuleppel

margus.voolma@meripohi.edu.ee

Nuputa ring

T, 8:00-8:45, V8

Piret Noor

6.kl

piret.noor@meripohi.edu.ee