Huvitegevus

Huviringid

Merivälja Kooli huvitegevus 2022/2023 õppeaastal:

Lisaks:
Tallinna Haridusamet on kokku pannud informatiivse e-teatmiku „Tallinna huvitegevuse e-teatmik 2022/2023“, kuhu on kokku koondatud 111 Tallinnas huvitegevust pakkuvat organisatsiooni. Teatmik annab eesti ja vene keeles ülevaate linna huviringidest, noortekeskuste tegevustest ning teistest huvipakkuvatest võimalustest nii koolinoortele kui ka mudilastele.

Huviteatmikust leiab info huvikoolide tegevuste valdkondade, vanuserühma, hindade ja asukoha kohta.

Eesti keeles: www.tallinn.ee/huviteatmik
Vene keeles: www.tallinn.ee/spravochnik-dosug

NB! Info täieneb jooksvalt.

Lisaks:

Eesti keeles: www.tallinn.ee/huviteatmik
Vene keeles: www.tallinn.ee/spravochnik-dosug

NB! Info täieneb jooksvalt.