Eelkool

Kui registreerisite oma lapse eelkooli ja pole 2 tööpäeva jooksul oma e-posti saanud kinnituskirja õpetajalt, siis palun võtke ühendust molder.kerttu [at] gmail.com

Eelkool Merivälja Koolis uuel õppeaastal ehk 2019/2020

Eelkooli ootame sügisel 2019 lapsi, kes alustavad kooliteed 1. septembril 2020. aastal.

Igal rühmal toimub nädalas 1 tund pikkusega 120 minutit, kus tegeletakse peamiselt eesti keele ja matemaatikaga. Lisaks omandatakse teadmisi ümbritsevast keskkonnast, tegeletakse käeliste tegevustega ning omandatakse sotsiaalsed oskused, mis on vajalikud kooliküpsuse saavutamiseks.

Eelkooli esimene tund toimub oktoobri esimesel nädalal. Tunnid kestavad mai keskpaigani.

I rühma õpetaja on Kerttu Mölder. Tund toimub neljapäeviti kell 15.30-17.30. Registreerida saab SIIN.

II rühma õpetaja on Rita Lumiste. Tund toimub kolmapäeviti kell 15.30-17.30. Registreerida saab SIIN.

Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel tunde ei toimu. Eelkooli tundide ajad võivad igal õppeperioodil muutuda, kui muutub kooli töö- ja tunniplaan ning õppetööd ei ole võimalik teisiti korraldada.

Eelkooli tasu kuus on 2019/2020 õppeaastal 40 eurot+käibemaks. Lisandub ühekordselt õppematerjalide kulu 30 eurot (nt töölehed, mapp, õppemängud jms).  Maksmine toimub teile e-posti saadetava arve alusel 4x aastas oktoobris, detsembris, veebruaris, aprillis. (Tasutakse kahe kuu eest korraga.)

NB! Kuutasu on kohatasu ehk kui laps ei osale tundides, siis tasu ei vähene. Kuutasu ei vähene, kui vahepeal on koolivaheaeg või riiklik püha. Samuti tuleb maikuus tasuda sama summa, kuigi eelkool lõppeb mai kolmandal nädalal.

Kui arve on tasutud 2 kuu eest, kuid laps loobub osalemast, siis raha ei tagastata. Samuti tuleb tasuda alati ka jooksva kuu eest.

Eelkooli korraldab Hansakey OÜ. Tasutud summalt ei tagasta teile deklaratsiooni esitades tulumaksu.

Lisainfo ja küsimused saata e-posti aadressile molder.kerttu@gmail.com

Lisainfo ja küsimused saata e-posti aadressile molder.kerttu [at] gmail.com" href="mailto:molder.kerttu [at] gmail.com" target="_blank">molder.kerttu [at] gmail.com