Merivälja Kooli esimeste klasside moodul

General information
Map

Contact

Filter

All Management Teachers Tugimeeskond

Job position
 
Management (7)

Greta Henriksson

Director
+372 6 232 576
+372 5377 5871
greta.henriksson@meripohi.edu.ee


Katrin Moesaar

Kantselei juhataja
+372 6 232 234
katrin.moesaar@meripohi.edu.ee


Kadri Saluri

I kooliastme õppejuht
II kooliastme õppejuht
III kooliastme õppejuht
Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Palladium. Nimetuste info.
Vastuvõtuaeg puutub vaid õppetöösse.

Reception time:

T 14:15

Urve Raudsepp-Alt

Hariduse tugiteenuste juht
Logopeed
urve.raudsepp-alt@meripohi.edu.ee


Kalju Orav

Haldusjuht
+372 5285560
kalju.orav@meripohi.edu.ee


Janika Lepik

Huvijuht
6 232 932
janika.lepik@meripohi.edu.ee


Merivälja Kooli Infojuht

Dessert
infojuht@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

IT, koduleht, majasisene infojuhtimine ja meililistid

Teachers (44)

Kaie Kodres

Mudilaskoor
Muusikaõpetus
kaie.kodres@meripohi.edu.ee

Reception time:

T 16:15

Kaili Kuldsaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaili.kuldsaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Carbonium. Nimetuste info.

Reception time:

T 13:15

Jekaterina Yashina

Klassijuhataja
Vene keel
jekaterina.yashina@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ferrum. Nimetuste info.

Reception time:

K 14:15

Kadri Saluri

I kooliastme õppejuht
II kooliastme õppejuht
III kooliastme õppejuht
Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Palladium. Nimetuste info.
Vastuvõtuaeg puutub vaid õppetöösse.

Reception time:

T 14:15

Krista Aller-Lönnqvist

Ujumine
krista.aller@meripohi.edu.ee


Leelo Jaanimägi

Lastekoor
Muusikaõpetus
leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee

Reception time:

E 15:15

Heidi Männamäe

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
heidi.mannamae@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Beryllium. Nimetuste info.

Reception time:

K 12:30

Katri Randma

Klassijuhataja
Käsitöö
katri.randma@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Hydrogenium. Nimetuste info.

Reception time:

N 14:15

Anita Kalmus

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
anita.kalmus@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Cuprum. Nimetuste info.

Reception time:

R 12:15

Andrus Jakobson

Füüsika
Mathematics
andrus.jakobson@meripohi.edu.ee

Reception time:

T 15:15

Aida Martin

Klassijuhataja
Mathematics
aida.martin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Magnesium. Nimetuste info.

Reception time:

N kell 13:15
N kell 14:15

Kaisa Õunpuu

Kehaline kasvatus
kaisa.ounpuu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

(Lapsepuhkusel).

Reception time:

R 14:15
R 15:15

Karl Kristian Alasi

Kehaline kasvatus
karl.alasi@meripohi.edu.ee

Reception time:

T 15:15

Ilona Vaher

Inglise keel
ilona.vaher@meripohi.edu.ee

Reception time:

E 13:15

Kerli Nool

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
kerli.nool@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argentum. Nimetuste info.

Reception time:

E 15:15

Leana Reiu

Loodusõpetus
leana.reiu@meripohi.edu.ee

Reception time:

K 14:15
K 15:15

Tiina Tarve

Klassijuhataja
Käsitöö
Kunstiõpetus
Pikapäevarühma õpetaja
Tehnoloogiaõpetus
tiina.tarve@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aluminium. Nimetuste info.

Reception time:

E-R 12:15, 13:15, 14:15, 15:15

Rita Lumiste

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Lithium. Nimetuste info.

Reception time:

E 14:15
K 14:15
N 14:15

Regina Laanetu

Klassijuhataja
Kunstiõpetus
regina.laanetu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Silicium. Nimetuste info.


Riina Kempo

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Kirjandus
riina.kempo@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Indium. Nimetuste info.

Reception time:

T 13:15
K 16:15

Liivi Kivimäe-Bondarev

Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
Loodusõpetus
liivi.kivimae@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Iridium. Nimetuste info.

Reception time:

E 15:15

Piret Noor

Klassijuhataja
Mathematics
piret.noor@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Calcium. Nimetuste info.

Reception time:

T 14:15
N 14:15

Silver Fokin

Klassijuhataja
History
Ühiskonnaõpetus
silver.fokin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Barium. Nimetuste info.

Reception time:

T 15:15
K 15:15

Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Eriõppe õpetaja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.

Reception time:

K 12:15

Mark Piliste

Kehaline kasvatus
mark.piliste@meripohi.edu.ee

Reception time:

K 14:15

Marilin Laanetu

Klassijuhataja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
marilin.laanetu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Caesium. Nimetuste info.

Reception time:

K 14:15

Maria Mathiesen

Klassijuhataja
Mathematics
maria.mathiesen@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Krypton. Nimetuste info.

Reception time:

T 14:15

Margus Voolmaa

Geograafia
Loodusõpetus
margus.voolma@meripohi.edu.ee

Reception time:

R 14:15

Maiki Saaring

Klassiõpetaja
Mathematics
maiki.saaring@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ruthenium. Nimetuste info.

Reception time:

R 12:15

Maarja Rutnik

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
maarja.rutnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aurum. Nimetuste info.

Reception time:

N 14:15

Livia Nelson

Inglise keel
livia.nelson@meripohi.edu.ee

Reception time:

N 15:15, kokkuleppel

Sergei Bondarev

Klassijuhataja
Kehaline kasvatus
sergei.bondarev@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Wolframium. Nimetuste info.

Reception time:

R 14:15

Marina Pokintšerada

Klassijuhataja
Käsitöö
Tehnoloogiaõpetus
Vene keel
marina.pokintsereda@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Helium. Nimetuste info.

Reception time:

K 14:15

Simmo Saar

Tehnoloogiaõpetus
simmo.saar@meripohi.edu.ee

Reception time:

N 14:15

Olga Simonovitš

Vene keel
olga.simonovits@meripohi.edu.ee

Reception time:

R 13:15

Piret Laanesaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
piret.laanesaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argon. Nimetuste info.

Reception time:

T 12:15

Tiina Kala

Kehaline kasvatus
tiina.kala@meripohi.edu.ee

Reception time:

E 15.00-16.00, kokkuleppel

Kristi Viires

Klassiõpetaja
kristi.viires@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Rodium. Nimetuste info.


Ülle Sillasoo

Bioloogia
ulle.sillasoo@meripohi.edu.ee


Helena Tõnsau

Mathematics
helena.tonsau@meripohi.edu.ee


Helin Tikerpuu

Eesti keel
helin.tikerpuu@meripohi.edu.ee


Kristina Tammaru

Eesti keel
Pikapäevarühma õpetaja
kristina.tammaru@meripohi.edu.ee


Kamran Tariq

Inglise keel
kamran.tariq@meripohi.edu.ee


Jürgen-Kristoffer Korstnik

Eesti keel
Kirjandus
jurgen.korstnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Neon. Nimetuste info.

Tugimeeskond (9)

Merle Mänd

Eriõppe õpetaja
merle.mand@meripohi.edu.ee

Reception time:

T 15:15

Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Eriõppe õpetaja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.

Reception time:

K 12:15

Ruth Lobjakas

Eripedagoog
ruth.lobjakas@meripohi.edu.ee


Katrin Alling

Eripedagoog
katrin.alling@meripohi.edu.ee


Urve Raudsepp-Alt

Hariduse tugiteenuste juht
Logopeed
urve.raudsepp-alt@meripohi.edu.ee


Bergit Semre

Sotsiaalpedagoog
bergit.semre@meripohi.edu.ee


Sheila Kolk

Psühholoog
sheila.kolk@meripohi.edu.ee


Helena Kroon

Abiõpetaja
helena.kroon@meripohi.edu.ee


Anu-Ell Kruusmann

Kooliõde
+372 556 256 659
merivaljak@kth.ee

Reception time:

E-N 8.00-16.00

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Merivälja Kooli peahoone

General information
Map

Merivälja Kooli spordihoone

General information
Map

Merivälja Kooli esimeste klasside moodul

General information
Map

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.