Eelkool Merivälja Koolis 2018/2019

Head lapsevanemad! Kui te registreerisite 15. septembrist eelkooli, kuid te pole saanud siiani õpetajalt kinnitavat e-kirja, siis palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil kerttu.molder@meripohi.edu.ee, sest on suur tõenäosus, et süsteem oli ülekoormatud ja ei võtnud kõiki avaldusi vastu või oli teil oma e-posti aadressi märkides tekkinud viga ja kiri ei läinud kohale.

Eelkooli ootame sügisel 2018 lapsi, kes alustavad kooliteed 1. septembril 2019. aastal.

Igal rühmal toimub nädalas 1 tund pikkusega 120 minutit, kus tegeletakse peamiselt eesti keele ja matemaatikaga. Lisaks omandatakse teadmisi ümbritsevast keskkonnast, tegeletakse käeliste tegevustega ning omandatakse sotsiaalsed oskused, mis on vajalikud kooliküpsuse saavutamiseks.

2018/2019 õppeaastal toimuvad eelkooli tunnid järgnevalt:
Õpetaja Kerttu Mölderi rühm neljapäeviti kell 15.30-17.30. Registreerida saab siin.
Õpetaja Rita Lumiste rühm neljapäeviti kell 15.30-17.30. Registreerida saab siin.
Kui neljapäevased rühmad on täitunud ja ootejärjekorda registreerub vähemalt 15 õpilast, siis avame täiendavalt kolmanda rühma, mille tund hakkab toimuma teisipäeviti kell 15.30-17.30.

Ootejärjekorda saab registreerida siin.

Registreerimist sügisel 2018 alustavatesse eelkooli rühmadesse alustame kooli kodulehel elektrooniliselt laupäeval, 15. septembril ja tunnid algavad oktoobri esimesel nädalal.

Küsimuste korral palun võtke ühendust e-posti aadressil kerttu.molder ‘ät’ meripohi.edu.ee

Eelkool kestab oktoobrist kuni mai kolmanda nädalani. Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel tunde ei toimu. Eelkooli tundide ajad võivad igal veerandil muutuda, kui muutub kooli töö- ja tunniplaan ning õppetööd ei ole võimalik teisiti korraldada.

Eelkooli tasu kuus on 2018/2019 õppeaastal 40 eurot+käibemaks. Lisandub ühekordselt õppematerjalide kulu 15 eurot.

Maksmine toimub teile e-posti saadetava arve alusel 4x aastas oktoobris, detsembris, veebruaris, aprillis. (Tasutakse kahe kuu eest korraga.)

NB! Kuutasu on kohatasu ehk kui laps ei osale tundides, siis tasu ei vähene. Kuutasu ei vähene, kui vahepeal on koolivaheaeg või riiklik püha. Samuti tuleb maikuus tasuda sama summa, kuigi eelkool lõppeb mai kolmandal nädalal.

Kui arve on tasutud 2 kuu eest, kuid laps loobub osalemast, siis raha ei tagastata. Samuti tuleb tasuda alati ka jooksva kuu eest.

Eelkooli korraldab Hansakey OÜ. Tasutud summalt ei tagasta teile deklaratsiooni esitades tulumaksu.

Lisainfo ja küsimused saata e-posti aadressile kerttu.molder ‘ät’ meripohi.edu.ee