Õpetajad

Aida Martin aida.martin@meripohi.edu.ee Matemaatika
Andrus Jakobson andrus.jakobson@meripohi.edu.ee Matemaatika, füüsika
Angela Saks angela.saks@meripohi.edu.ee Inglise keel
Anita Kalmus anita.kalmus@meripohi.edu.ee Klassiõpetaja 2A
Enely Melsas enely.melsas@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 4B, käsitöö- ja tehnoloogiaõpetus
Heidi Männamäe heidi.mannamae@meripohi.edu.ee Klassiõpetaja 1B
Ilona Vaher ilona.vaher@meripohi.edu.ee Inglise keel
Jaanika Aru jaanika.aru@meripohi.edu.ee Inglise keel
Janika Tammik janika.tammik@meripohi.edu.ee Klassiõpetaja 2C, eesti keel, kirjandus, ajalugu
Jekaterina Yashina jekaterina.yashina@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 6A, vene keel
Kadri Saluri kadri.saluri@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 8B, keemia, bioloogia
Kaie Kodres kaie.kodres@meripohi.edu.ee Muusikaõpetus, mudilaskoor
Kaili Kuldsaar kaili.kuldsaar@meripohi.edu.ee Klassiõpetaja 3C
Kaisa Õunpuu kaisa.ounpuu@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 7B, kehaline kasvatus
Karl Kristian Alasi karl.alasi@meripohi.edu.ee Kehaline kasvatus
Katri Randma katri.randma@meripohi.edu.ee Käsitöö
Kerli Nool kerli.nool@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 5A, eesti keel, kirjandus
Krista Aller-Lönnqvist krista.aller@meripohi.edu.ee Ujumine
Leana Reiu leana.reiu@meripohi.edu.ee Loodusõpetus
Leelo Jaanimägi leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee Muusikaõpetus, lastekoor
Liisi Leppik liisi.leppik@meripohi.edu.ee Inglise keel
Liivi Kivimäe liivi.kivimae@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 5D, keemia, bioloogia, loodusõpetus
Livia Nelson livia.nelson@meripohi.edu.ee Inglise keel
Maarja Rutnik maarja.rutnik@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 4A, eesti keel, kirjandus
Maiki Saaring maiki.saaring@meripohi.edu.ee Klassiõpetaja 2B, matemaatika
Margus Voolma margus.voolma@meripohi.edu.ee Geograafia, loodusõpetus
Maria Mathiesen maria.mathiesen@metipohi.edu.ee Klassijuhataja 5B, matemaatika
Mark Piliste mark.piliste@meripohi.edu.ee Kehaline kasvatus
Marilin Laanetu marilin.laanetu@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 5C, eesti keel, kirjandus, inglise keel
Marina Pokintšereda marina.pokintsereda@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 7C, vene keel, käsitöö- ja tehnoloogiaõpetus
Merle Mänd merle.mand@meripohi.edu.ee Grupiõpetaja
Olga Simonovitš simonovits.olga@meripohi.edu.ee Vene keel
Piret Laanesaar piret.laanesaar@meripohi.edu.ee Klassiõpetaja 1A
Piret Noor piret.noor@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 8A, matemaatika
Regina Laanetu regina.laanetu@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 4D, kunstiõpetus
Riina Kempo riina.kempo@meripohi.edu.ee Klassiõpetaja 3A, eesti keel, kirjandus
Rita Lumiste rita.lumiste@meripohi.edu.ee Klassiõpetaja 3B, eesti keel, kirjandus, inglise keel
Seoriin Jõgise seoriin.jogise@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 9A, eesti keel, kirjandus
Sergei Bondarev sergei.bondarev@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 4C, kehaline kasvatus
Silver Fokin silver.fokin@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 9B, ajalugu, ühiskonnaõpetus
Simmo Saar simmo.saar@meripohi.edu.ee Tehnoloogiaõpetus
Taisi Metsaviir taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 6B, ühiskonnaõpetus, grupiõpetaja
Tiina Tarve tiina.tarve@meripohi.edu.ee Klassijuhataja 7A, kunstiõpetus, käsitöö- ja tehnoloogiaõpetus