Merivälja Kooli taaskasutuslaat

2018.05 MVK Taaskasutuslaat flyer
Hea Merivälja kooli õpilane ja lapsevanem!

Tule teisipäeval, 5. juunil kell 17-20 Merivälja Kooli taaskasutuslaadale.

Laadal võivad kõik Merivälja kooli lapsed kaubelda oma väikseks jäänud (puhaste ja tervete) riiete, jalanõude, koolivormi, sporditarvete ja mänguasjadega.

Registreerimine ei maksa midagi, kuid kõik need, kes on registreerinud hiljemalt 4. juuniks lingilt: http://goo.gl/ehRJRB osalevad loosis. Loos toimub 5. juunil kell 19.30.

Kauplejana: Võta kaasa hinnasildid, pisut vahetusraha, kaup ja hea tuju! Hinnad võiksid olla pigem sümboolsed ja/või mõistlikud – näiteks 1, 2, 5 või 10 eurot.

Ostlejana: Võta kaasa vahetusraha ja hea tuju!

Anna asjadele uus võimalus, kogu taskuraha või tee head!

Kuidas Sa saad laadal teha head?
1.      Laadal on võimalus ka riided, mis kaubaks ei läinud annetada Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perde Liidule.
2.      Üleliigsed raamatud saad annetada kooli raamatukogule.
3.      Vanematekogu korjab ka annetusi koolihoovi eesõue pinkide soetamiseks, et sügisel oleks veelgi mõnusam hoovis puhata, õppida ja mängida.

Tähelepanu! Laadal on vana maja I korrusel välja pandud ka leitud ja kaotatud asjad. Ole hea viska pilk peale, sest see on viimane võimalus. 14. juunil annetab kool kõik asjad ja siis neid enam kätte ei saa.

Laadal on Merivälja kodukohvikute eelkohvik – Smile Chilli väikeste teravate apsude, mahedate kookide ja koduste jookidega. Taipärane riisiroog täidab ka kõige tühjema kõhu!

Kutsu laadale kindlasti ostlema oma sõpru, naabreid ja vanemaid!

Võta kaasa natukene sularaha ja hea tuju!

Merivälja Kooli vanematekogu