Huviringid

Ring Aeg ja Ruum Juhendaja Osalejad Kontakt ja registreerimine
 

Robokaru Robootikakool

E, 12.15 – 13.45, Moodul

Ruth Oper

1. kl.

ruth.oper@gmail.com, telefon 5272740 www.robokaru.ee
Robokaru Robootikakool T, 16.15-17.45, arvutiklass

Ruth Oper

4.-6.kl.

ruth.oper@gmail.com, telefon 5272740 www.robokaru.ee
Robokaru Robootikakool K, 14.30-16.00, arvutiklass

Ruth Oper

4.-6. kl.

ruth.oper@gmail.com, telefon 5272740 www.robokaru.ee
Robootika huviring E, kell 13:15-14:00, arvutiklass

Diana Pärnamaa

2. kl.

www.digiruum.eu, Tel: 56 922 928
info@digiruum.eu
Robootika huviring N, 11:10-11:55, arvutiklass

Diana Pärnamaa

2. C ja 3. A

www.digiruum.eu, Tel: 56 922 928
info@digiruum.eu
Rebase Ruudi loodusring K, 12.30-13.15  (alustab jaanuaris), Moodul

Liis Rostin

1. kl.

rebaseruudi@gmail.com

http://www.eformular.com/sipelgas/ruudimerivalja.html

Kunstiring K, 12.30-13.30, Moodul

Geitrud Toater

1.kl.

Geitrud Toater, geitrud@gmail.com
Kunstiring T 13.00-14.00, V25

Geitrud Toater

2.-4. kl.

Geitrud Toater, geitrud@gmail.com
Kunstiring T 14.00-16.00, V25

Geitrud Toater

5.-6. kl.

Geitrud Toater, geitrud@gmail.com
Inglise keele algõpe N, 13.13 – 14.00, Moodul

Ilona Vaher

1. A

ilona.vaher@meripohi.edu.ee
Inglise keele algõpe N, 13.13 – 14.00, Moodul

Rita Lumiste

1. B

rita.lumiste@meripohi.edu.ee
Keraamikaring R, 12:15-13:00, Moodul

Kati Bécsy

1. kl.

Kati Bécsy, katibecsy@gmail.com
Keraamikaring E, 14:15-15:00, V3

Kati Bécsy

2.-4. kl.

Kati Bécsy, katibecsy@gmail.com
Keraamikaring E, 15:15-16:00, V3

Kati Bécsy

5. kl.

Kati Bécsy, katibecsy@gmail.com
Eelkool K 15:30-17:30, U38

Rita Lumiste

-

rita.lumiste@meripohi.edu.ee
Eelkool N 15:30-17:30, U38

Kerttu Mölder

-

molder.kerttu@gmail.com
Lastejooga T 15.30-16.30, U38

Krista Sink

2.-5. kl.

krista.sink@gmail.com
Jooga ning meelerahu T 16.30-17.30, U38

Krista Sink

6.-9. kl

krista.sink@gmail.com
Löökpillid E 15:00-16:00, muusikaklass

Aivar Vassiljev

5.-9. kl.

info@avrecords.ee
Ansambel

 

E ja K, 9:45-10:05, muusikaklass

Kaie Kodres

6. kl.

kaie.kodres@meripohi.edu.ee
Mudilaskoor T, 14:15-15:00 ja

N, 14:15-15:00, muusikaklass

Kaie Kodres

2.-4. kl.

kaie.kodres@meripohi.edu.ee
Lastekoor K, 15:15-16:00, muusikaklass

Leelo Jaanimägi

5.-9. kl.

leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee
Lauamänguring ’’Teadlik noor’’ E, 13.15-14.00, V2

Kaie Palumets

2. -4. kl. (kokkuleppel)

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee

Lauamänguring ’’Teadlik noor’’ E, 14.15-15.00, V2

Kaie Palumets

3.- 4. kl. (kokkuleppel)

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee

Lauamänguring ’’Teadlik noor’’ E, 15.15-16.00, V2

Kaie Palumets

3.-6. kl

(kokkuleppel)

kaie@teadliknoor.ee

www.teadliknoor.ee

Laste kokakool E, 13.15-14.45, kodundus

Hiie Järva

2.-4. kl.

Tel: 55606876

hiie@sidrunmeliss.ee

www.sidrunmeliss.ee

Laste kokakool E, 15.15-16.45, kodundus

Hiie Järva

5.-9. kl.

Tel: 55606876

hiie@sidrunmeliss.ee

www.sidrunmeliss.ee

Klaver Kokkuleppel, U40

Anne Pilvisto

1.-9. kl.

annepilvisto@gmail.com, 56472053
Klaver kokkuleppel, V9

Evi Pihlap

1.-9. kl.

evi.pihlap@hotmail.com, 51935255
Klaver kokkuleppel, V10

Lea Gabral

1.-9. kl.

lea.gabral@gmail.com, 56902254
Saksofon

 

N 13:00-18:00, V22

Rene Laur

Rühm on täitunud

rene.laur93@gmail.com
Black and White Dance tantsustuudio K, 16.30-17.30, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio K, 17.30-18.30, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio P, 15.00-16.00, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Black and White Dance tantsustuudio P, 16.00-17.00, Muusikaklass

Liis Vahter

kokkuleppel

https://www.bwdance.ee/

liis.bwdance@gmail.com

Viiul R, 13:15-15:00, V22

Tanja Jõeleht

kokkuleppel

laurijoeleht@gmail.com
Malering T,  13:15-14:45, V26

ja

N, 13:15-14:00, V26

Hendrik Olde

(meistertreener, EKR7)

1.-9. kl.

tallinnamaleklubi@gmail.com

tel 5142625 (H.Olde)

(tasutud õppemaksult võimalus saada tagasi tulumaks)

Tehnoloogiaring E, 13:00-14:00, Tehnoloogia

Simmo Saar

4.-6. kl

simmo.saar@meripohi.edu.ee
Tehnoloogiaring E, 14:00-15:00, Tehnoloogia

Simmo Saar

7.-9. kl.

simmo.saar@meripohi.edu.ee