Huviringid

Kooli tasuta aine- ja huvialaringid

Ring

Juhendaja

Aeg

Ruum

Osalejad

Mudilaskoor

Kaie Kodres,

Liivi Põldmäe

T ja N

15.00-15.45

muusikaklass

2.- 4. kl

Lastekoor

Kaie Kodres,

Liivi Põldmäe

T- 9.45

N-9.45

muusikaklass

5.- 9. kl

Ansambel

Kaie Kodres

E ja K- 11.55

muusikaklass

5.a kl

Tasulised aine- ja huvialaringid

Ring

Aeg ja ruum

Juhendaja

Osalejad

Kontakt ja registreerimine

Rahvatantsuring

N 16.10-16.55

muusikaklass

Kristine Diane Liive

1.-3. kl

Kristinediane.liive@gmail.com

Teadusring „Taibu“

E

15:00 -15:45 laboratoorium

Kadri Saluri

3.-4. kl

http://www.eformular.com/sipelgas/meritaibu31.html

Teadusring „Taibu“

T 15:00-15:45

laboratoorium

Kadri Saluri

3.-4. kl

http://www.eformular.com/sipelgas/meritaibu32.html

Lauamänguring

„Teadlik noor“

R

13.15 -15.15

Ruum  V27

Kaie Palumets

1.-9. kl

http://teadliknoor.ee/liitumine/

info http://teadliknoor.ee/koolid/

kaie@teadliknoor.ee  tel.5129451

Robootikaring

N

12.00-13.00

Informaatika

Aivi osman

2. kl

Registreerimine: https://goo.gl/forms/SldmGJT7MYmgVeaN2

Robootikaring

E 15.15-16.45

Informaatika

Aivi Osman

3.-4. kl

aivi.osman@gmail.com

RING ON TÄITUNUD

Robootikaring

N 15:15-16:45

Informaatika

Aivi Osman

5.-7. kl

aivi.osman@gmail.com

RING ON TÄITUNUD

Inglise keele algõpe

E 13.15-14.00

U38

Rita Lumiste

1.klass,

algõpe

Rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Inglise keele algõpe

N 11.05-11.50

informaatika

Ilona Vaher

1.klass,

algõpe

Ilona.vaher@meripohi.edu.ee

Lastejooga

T 16:15

muusikaklass

Kristel Tammin

1.-4 klass

kristeltammin@gmail.com 56568253

Kunstiring

T

14.15 ja 15.15

V27

Geitrud Toater

1.-6. kl

Registreerimine:

geitrud@gmail.com  5135384

Laste kokakool

1 grupp

(ring toimub 2x kuus)

E 14:30-16:00

1. ja 29.okt

5. ja 12 nov.

3.ja 10.dets.

Margot Kuuskmann

Margot.kuuskmann@gmail.com

Laste kokakool

2 grupp

(ring toimub 2x kuus)

E 16:15-17:45

1. ja 29.okt

5. ja 12 nov.

3.ja 10.dets.

Margot Kuuskmann

Margot.kuuskmann@gmail.com

Kosmoseklubi

(noorem grupp

N 14.00-15.00

V38

Mart Kuurme

Noorem rühm

Registreerimine https://goo.gl/forms/7gEKqiPe4sYutP6o1

Kosmoseklubi

(vanem grupp)

N 15.00-16.00

V38

Mart Kuurme

vanem rühm

Registreerimine https://goo.gl/forms/7gEKqiPe4sYutP6o1

Kosmoseklubi

(II vahetuse õpilastele)

N 16.00-17.00

V38

Mart Kuurme

Noorem rühm

Registreerimine https://goo.gl/forms/7gEKqiPe4sYutP6o1

Rohering

K  16.00-17.30 V3 (2x kuus)

(2 x kuus)

Maive Põder

Noorem rühm

Registreerimine

https://goo.gl/forms/H6fgOOnfTJNhC2fr2

Rohering

K 15.00-16.30

Labor, U41

(2 x kuus)

Margus Voolma

Liivi Kivimäe

Vanem rühm

Registreerimine https://goo.gl/forms/LU8DrtOfWz7ApvRy1

Muusikaõpe

klaver

Kokkuleppel

V 10

Evi Pihlap

1.-9. klass

evi.pihlap@hotmail.com  51935255

Muusikaõpe

klaver

Kokkuleppel

V9

Lea Gabral

1.-9. klass

lea.gabral@gmail.com  56902254

Muusikaõpe

klaver

Kokkuleppel

U 39

Anne Pilvisto

1.-9. klass

annepilvisto@gmail.com  56472053

Muusikaõpe

saksofon

Kokkuleppel

E ja K 14.30-16.30

Ivo Lille

1.-9. klass

ivo@saksofon.ee  56498665

Muusikaõpe

viiul

kokkuleppel

Tanja  Jõeleht

1.-9. klass

tanjajoele@hotmail.com 5037649

Muusikaõpe

kitarr

kokkuleppel

Lauri Jõeleht

1.-9. klass

laurijoeleht@gmail.com  56898665

Muusikaõpe

löökpillid

E- 16.10

muusikaklass

Aivar Vassiljev

1.-9. klass

info@avrecords.ee

5026507

Eelkool

N 15.30-17.30

Kerttu Mölder

kerttu.molder@meripohi.edu.ee

RÜHM ON TÄITUNUD. Saab registreerida ootejärjekorda.

Eelkool

N 15.30-17.30

U-38

Rita Lumiste

rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Veel on mõned vabad kohad.

Tasulised võimlas toimuvad huviringid ja treeningud

Tantsuring

E

14.15 -15.00 võimla

Karolin Poska

Raho Aadla

1.-4. kl

Info ja registreerimine

tallinn@estjatk.ee

www.estjatk.ee

tel. 529 8044

Tantsukool

R

14.00-15.00

Võimla

K 15.00-16.00

Muusikaklass

Hanna Näks

1.-9. kl

Minu Tantsukool

info@minutantsukool.ee

+372 556 692 52

elina@minutantsukool.ee

www.minutantsukool.ee

www.facebook.com/MinuTantsukool

Korvpall

T ja N-15.00-18.00

Võimla

Tanel Einaste

1.-9. kl

MTÜ Korvpalliklubi Viimsi

5048422

Käsipall

E- 17.00-19.00

T- 18.00-20.00

N- 18.00-20.00

R- 15.00-18.30

Võimla

Risto Lepp

1.-9. kl

Käsipalliklubi  HC Tallinn MTÜ

5245825

Sulgpall

E- 19.00-20.30

K- 17.00-19.30

P- 10.30-13.00

Võimla

Aigar Tõnus

1.-9. kl

Sulgpalliklubi  Viimsi

56902481

Rulluisutamine

E- 15.00-17.00

K- 15.00-17.00

R- 18.30-19.30

P- 18.00-21.00

Võimla

Karin Kaljas

1.-9. kl

MTÜ Fox 56627983

Tennis

L- 11.00-12.00

Karin Pedak

algajad

TK Altius  5161506

Tasulised ujumiskursused kooli ujulas

Ujumine algkursus

T ja N-16.00

Viimsi Veeklubi

1.-9. kl

info@veeklubi.ee 56568360

Ujumine

T ja N

16.00-18.00

Viimsi Veeklubi

1.-9. kl

info@veeklubi.ee 56568360

Ujumine algkursus

L

10.00-11.00

P

12.00-13.00

Tabasalu Ujumisklubi

algajad

Info ja registreerimine: ujumisklubi.ee

Ujumine

E ja K 16.00-18.00

T 18.00-19.00

R 16.00-19.00

L- 10.00- 14.00

P- 10.00-14.00

Tabasalu Ujumisklubi

1.-9.

Info ja registreerimine: ujumisklubi.ee